Nädala energiad 2.- 8. juulil: vastused kõigile küsimustele asuvad sinu sees

 (1)
Nädala energiad 2.- 8. juulil: vastused kõigile küsimustele asuvad sinu sees
Foto: depositphotos.com

Nädal kulgeb kahaneva Kuu energiates, läbivaks teemaks on püsida hetkes ja maandatuna, vaatega endasse. Vastused kõigile küsimustele asuvad sinu enda sees. Ära kiirusta ega kasuta jõudu, püsi hetkes, lase lahti ja jälgi, kuidas udu ja segadus vaikselt hajuvad ja vastused ning lahendused saavad nähtavaks. Juuni lõpu täiskuu avas meile portaali uude energiasse ja paiskas meid intensiivsete muutuste keerisesse, mille käigus meiega toimub muundumine sügaval hinges ja ka füüsiliselt, DNA ja raku tasandil, vahendab Kristallikoda.ee.

Kogeme pidevat ja intensiivset võnkesageduse tõusu. Kergem on neil, kes sellega kaasa lähevad, soostudes laskma lahti ja püsima hetkes. Lihtsam on see etapp läbida voolamises, mõistuse keerdkäikudesse liialt takerdumata. Praegu on tähtsam analüüsida hinge ja südamega, mitte mõistusega. Lausa igapäevaselt ja tund tunnilt saabub arusaamisi, et vanad, sisseharjunud ja aastatuhandeid korrutatud müüdid ja mustrid enam ei kanna, et neile on olemas elujõulisemad alternatiivid, milles on olemas armastuse ja vabaduse mõõde. Meil on võimalik oma vaba tahte kohaselt valida üle minna uutesse mustritesse, jättes aegunu lihtsalt seljataha. Ära tüki sinna, kus tee on püsti, uks kinni ja tunne raske. Elu suunab sind tegema teisi valikuid. Muutus on vaid otsuse kaugusel. Tee otsus ja uus rada su ees rullub lahti.

Kui ühendame enesest leitud valgused, saavad alguse suured ja globaalsed muutused. Kogu surve, mida praegu tunneme, on vajalik vaid selleks, et luua selgust ja otsustavalt eemalduda aastatuhandete vanustest mustritest. Vaja on luua ruumi uuele. Palju ruumi, sest muutus on massiivne, laiaulatuslik ja märkimisväärne. Uue seemned on idanenud ja murravad end vanast pinnasest läbi, see on intensiivne protsess, mille käigus pole sageli võimalik end kuigi mugavalt tunda. Kui ilmneb raskustunne, pinge või avastad end ketramas oma peas "vanu häid tuttavaid" korduvaid mustreid, siis teadvusta, mis toimub ja too oma teadvus sealt lihtsalt ära. Lülita mõtted välja või kui see ei õnnestu, vii oma mõtted lihtsalt mujale, kuhugi meeldivasse kohta, mõnda ilusasse mälestusse või unistusse.

Seotud lood:

Vanad mustrid ei saa kesta, kui sa neid oma mõttega ei toida. Selleks, et luua uusi mustreid pead neid järjekindlalt mõttega toetama, hoolitsema nende eest nagu taimede eest, vaatlema südamega ja kosutama oma tähelepanuga iga päev. Iga päev on vaja ka olla kaastundlik ja armastav nii enda kui ka ennast ümbritsevate vastu.

Julge olla haavatav, näita oma tõelist palet, räägi südame keeles, väljendu armastusest lähtuvalt, lase kõigel ülejäänul lihtsalt minna, oma tähelepanuga sellesse haakumata. Ära mine kaasa ühegi draamaga, püüa kõike mitte nii isiklikult võtta. Lihtsus, kannatlikkus ja kaastunne, on väärtused, mida praegu on vaja järgida. Südamete kaudu loome ühenduse hingesugulastega ja saame üksteisele tuge pakkuda. Tähtis on hoolitseda kõigepealt enda eest, olla maandatud ja juua piisavalt puhast vett, toituda kergelt, liikuda värskes õhus ja lubada endal puhata.

Kui tunned, et vajad abi või toetust, siis küsi, su kaitseinglid ja vaimsed teejuhid on alati sinuga rõõmuga, aitavad ja juhendavad sind, kui oled nõus nende abi vastu võtma. Lase minna sellel, mis sind ei teeni. See on hetkel olulisim asi selgeks õppida ja praktiseerida. Anna elule võimalus sind paremini teenida.

Imelist nädalat!

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks: NÄDALA TAROSKOOP | Keskendu suhetele ja suhtlemisele, see tagab sulle õnne ja harmoonia

Astroloogiliste elementide sobivus: vaata järgi, kuidas sina sobid oma kallima, sõprade või pereliikmetega kokku!

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Abracadabra Havai stiilis: palve probleemide lahendamiseks ja enese tervendamiseks

KOMMENTEERI!