Nädala energiad 17.-23. septembril: liigume vastu sügisesele pööripäevale


Nädala energiad 17.-23. septembril: liigume vastu sügisesele pööripäevale
Foto: depositphotos.com

Nädal kulgeb kasvava Kuu energiates. Nädala krooniks aga on sügisene pööripäev pühapäeval, 23. septembril. Selle nädala energiad toovad meis esile nii pimeduse kui ka valguse, andes mõlemale võimenduse ja pannes meid silmitsi valikuga, kumba oma mõtete ja tähelepanuga väestada, vahendab Kristallikoda.ee.

Aegunu, mugav ja harjumuspärane on otsakorral, põgeneda pole enam kuhugi. Muutus on vältimatu, valik on sinu. Vastutuules ja keset kaost on just parimad tingimused avastada oma sügavam olemus, kindel kese ja tõeline vägi. See on suure arengupotentsiaaliga aktiivne sisemiste energeetiliste muutuste aeg.

Nüüd pole aeg ei võidelda, protestida ega olla rahulolematu, samuti pole kasu ootamisest, lootmisest, igatsemisest ega uskumisest - on aeg teadvustada, võtta enda sees vastu tähtsaid otsuseid ja teha otsustavaid valikuid. Vaid läbi iseenda saame me luua muutusi nii enda isiklikus kui ka suuremas, universaalses plaanis. Kõik on omavahel seotud ja iga muutus kutsub esile järgmise. Teadvusta hetkeseis ja alusta nüüd. Kasvõi natu-natuke haaval, aga liigu. Liigu sinna, kuhu kutsub su hing ja süda. Lakka mugandumast ja ütle oma tõde välja, kõigepealt iseendale. Aja selg sirgu ja tõmba kopsud õhku täis, ava oma silmad ja süda. On aeg hakata elama teisiti kui varem, jätta olnu seljataha ja hoida oma tähelepanu iseendas.

Seotud lood:

Sügisene pööripäev toob endaga energeetilise muutuse, Päike liigub Neitsist Kaalude märki ja pühapäeval kell 4:54 algab astronoomiline sügis. Pööripäeva energiates on tõenäolised äkilised taipamised ja spontaansed otsused, millel on kaugeleulatuvad tagajärjed. On võimalik samaaegselt kogeda nii ülimat selgust ja teravat äratundmist, kui ka avanemist ja avardumist sissepoole ja nähtamatusesse. Nüüd on hea aeg teha möödanikuga lõpparve, kutsuda oma hingeosad enda juurde tagasi ja saata kõik, mis pole sinust, tagasi sinna, kust see tuli.

Sel nädalavahetusel on vägagi soovitatav viibida looduses. Loodus puhastab, toetab ja maandab ning maandus on praegu ülioluline. Looduses on kergem ka puhastada ning ergastada oma meeli ja lasta ajul puhata. Meil Eestis on veel olemas puhast, metsikut loodust, kus tunnetada vabaduse mõõdet ja just seda mõõdet vajame me praegu enim. Looduse toel, oma keha, hinge ja südant kuulates, vabaduse ning armastuse energiates endale truuks jäädes võid kindel olla, et püsid kindlalt oma hingerajal ja liigud õiges suunas. Kui vähegi võimalik tasub pööripäeval teha lõket või põletada küünlaid. See aitab vabaneda aegunud energiatel ja astuda soojuse ning valgusega väestatult sügisesse pimenevasse perioodi.

Imelist nädalat!

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks: Teadvuse tasandite kaart. Kus asud sina?

Käes on muutuste aeg! Tuleb tegeleda oma emotsioonidega ja pöörata tähelepanu tervisele

NÄDALA TAROSKOOP | Käes on pingeline periood, mis nõuab oskust hoida jalad maas ja pea selge

Šamaan Anu Pahka 7 lihtsat soovitust õnnelikuks eluks

KOMMENTEERI!