Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad, siirdhinged ja täheinimesed?

 (6)
Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad, siirdhinged ja täheinimesed?
Ingel depositphotos.com

Kas oled kokku puutunud inimestega, kes justkui polekski pärit planeedilt Maa? Võibolla nad polegi, sest meie seas liiguvad ka inglid, täheinimesed, haldjateriigi asukad ja siirdhinged. Kuidas neid ära tunda? Või ehk oled sinagi üks neist?

Minult küsitakse sageli, kas inglite kehastumine inimestena on võimalik ja ma vastan kindlalt jaatavalt. Vanas Testamendis 13:2 mainitakse järgmist asjaolu: "Olge tähelepanelikud, kui te võõraid vastu võtate, sest enese teadmata võite inglitele võõrustajaks olla." Teisisõnu,olete suhelnud inglitega, kes näevad välja nagu inimesed, ilma et oleksite aru saanud, et tegu on taevaste olenditega. See võib ka tähendada, et teie ise olete üks inglite seast, ilma et ise sellest teadlik oleksite. Minu arvates on ingel igaüks, kes käitub ingli moodi. Nii oleme kõik aeg-ajalt ingliteks kehastunud.

Olen oma erapraksise raames kohtunud paljude inimestega, kes tegelikult ei pärine Maa pealt. Praegu on siia kehastunud mitmesuguseid maaväliste tsivilisatsioonide esindajaid, ingleid, haldjariigi asukaid ja siirdhingi. Tegelikult oleme kõik ühe terviku osad - osakesed Jumalast, üksteisest, inglitest, ülestõusnud meistritest. Kõigi meie sees särab jumalik säde - valgus, mis on pärit Jumalalt endalt. Oleme kui lehed, mis pärinevad ühelt puult ja me kõik mõjutame üksteist. Selles illusoorses maailmas aga näib, nagu oleksime üksteisest eraldatud, sest meie välised parameetrid on isesugused. Näiteks meestena sündinute energia erineb hoopiski naistena sündinute omast. Ka meie energeetiline lainepikkus on erinev, sõltudes elustiilist. Põhiliselt baarides aega veetva ja alkoholi tarbiva inimese välimus ja energiaväli erineb selle inimese omast, kes põhiaja mediteerib ning palvetab.

Seotud lood:

Teie energiavälja mõjutavad kohad, kus viibite, inimesed, kellega suhtlete, ja mõtted, mida põhilise osa ajast mõtlete. Sellest tulenevalt leidub hingi, kes on kehastunud eri kohtadesse, erinevate asukate hulka. Mitte iga Jumala laps ei kehastu Maale, mõned hinged otsustavad teiste planeetide ja dimensioonide kasuks. Ja kui nad on siis mitu korda sinna kehastunud, jääb neile midagi külge, nende välimus ning energiaväli kajastavad teistes paikades kogetut. Kui nad otsustavad ka Maale kehastuda, kannavad nad ometi oma energiaväljas kaasas informatsiooni teistest elupaikadest ja dimensioonidest. Paljud "valgusekandjad" (inimesed, kes tunnevad vajadust teisi aidata, eriti spirituaalses mõttes) on eelnevalt kehastunud teistele planeetidele ja teistesse dimensioonidesse.

Inimestena Maa peale kehastuda otsustati teiste aitamiseks just aastatuhande vahetuse ajal. Eluga kohanemiseks planeedil Maa "laenasid" nad Akasha kosmilisest mälupangast (infopank, kus talletatakse kogu info universumis üldse kunagi toimunu kohta) endale eelmiste eludega seotud mälestused. Eelmiste elude mälestused on neile hingedele omamoodi abivahendiks, et nad teaksid, mida sellelt planeedilt üldse oodata. Maad peetakse kehastumise seisukohalt üheks kõige keerulisemaks planeediks agressiivsuse, vägivalla ja pessimisminivoo on siin teiste galaktikate lõikes küllaltki kõrge.

Dolores Cannon on kirjutanud suurepärase raamatu "Selle aia hoidjad"(Keepers of the Garden), mis räägib eelmiste elude mälestustest, mis on laenatud. Igaüks, kes on kehastunud ingel, täheinimene, haldjariigi asukasvõi siirdhing, ei pruugi siin olla esimest korda. Maapealsete inglitena toimijad võivad otsustada kehastuda siia korduvalt. Samas säilitavad nad oma energiamustri vastavalt algsele päritolule, näiteks siia kehastunud ingel säilitab oma energeetilise informatsiooni, vaatamata mitmetele inimesena elatud eludele siin planeedil.

KOMMENTEERI!