Musta Kuu aeg: täna öösel toimub uue Kuu loomine Kaljukitse tähemärgis


Musta Kuu aeg: täna öösel toimub uue Kuu loomine Kaljukitse tähemärgis
Täna öösel toimub uue Kuu loomine Kaljukitse tähemärgisFoto: depositphotos.com

Seekord on tegemist aasta 2016 viimase Kuu loomisega. Just nüüd on hea aeg teha plaane uueks aastaks, lasta minna olnul ning ammutada endasse maagilist väge, et sind ootaks ees periood, mis tooks kaasa õnnestumisi, rõõmsaid sündmusi ja soovide täitumist.

Kuu loomine on suurepärane aeg uueks alguseks. Sellel perioodil on avanemas mitmed põnevad võimalused, millest tasuks kinni haarata. Kuna see periood ei kesta pikalt, siis tuleks targalt ja planeeritult tegutseda, et Kuu loomise aega maksimaalselt oma huvides saaks ära kasutada.

Seekordne noore Kuu loomine toimub Kaljukitse tähemärgis, mis toob kaasa suurenenud nõudlikkuse enda ja teiste suhtes. Tehakse plaane tuleviku osas ja keskendutakse oma ambitsioonide elluviimisele. Millegi väga riskantsega ei tasuks praegu lagedale tulla, kuna inimesed kipuvad olema pigem konservatiivsed ning reegleid järgivad.

Sobilikud tegevused on kõik maised asjad, mis nõuavad kohusetunnet, pühendumist ja järjekindlust. Vältida tasuks kangekaelsust ja liigset enesekesksust.

Tervise eest hoolitsemisel tasuks silmas pidada seda, et luud ja liigesed oleks terved ning kaitstud, samuti tuleks hoiduda külmetumast. Oma toitumist tuleks hoolikalt jälgida ning alkoholi tarbimist võiks pigem vältida.

Hea aeg on armastuse ja suhete osas. Inimsuhted on sujuvad ning probleemidevabad, kerge on leida naudingut, tunda rahulolu ja nautida puhkehetki. Intuitsioon ja tundlikkus on suurenenud ning see soosib ka kunstiloomingut ning erinevate rituaalidega tegelemist.

Noore Kuu loomine on hea aeg ka selleks, et puhastada ja uuesti laadida oma kristalle. Alusta sellest, et puhastad kristallid jooksva vee all (veega ei tohiks puhastada seleniiti, kaltsiiti, hauliiti ja malahhiiti) või lase neil puhastuda viirukisuitsus. Viirukitest sobivad väga hästi sandel, salvei ja lavendel. Kuna uus Kuu toob kaasa jõulise puhta energia, siis asetagi kristallid lihtsalt aknalauale, et Kuu energia neile võimalikult hästi ligi pääseks ning neid laeks.
Seotud lood:

Võiksid Kuu loomise ajal teha ka maagilise rituaali, mis laseb sinu soovidel paremini täide minna. Võta valge paber ning pane sinna kirja, millistest oma aja ära elanud asjadest, suhetest või teemadest sooviksid lahti lasta. Kujutle end seda tehes juba vabana ja murede juurest edasi liikununa. Kui kõik on kirja saanud, siis lausu mõttes: lasen kõigel, mida ma enam ei vaja, minna! Seejärel süüta paber kuumakindlal alusel põlema ning puhu tuhk allatuult või lase sel voolava veega minema kanduda.

Maagilist kuu loomist!

KOMMENTEERI!