Missugune naine sa oled? Sünnikuu näitab ära sinu iseloomu ja omadused!

 (6)
Missugune naine sa oled? Sünnikuu näitab ära sinu iseloomu ja omadused!
Foto: depositphotos.com

Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et sinu sündimise kuu võib mõjutada kuidagi sinu iseloomu ja elukäiku? Tegelikult just nii see ongi. Erinevad kuud kannavad endas omadusi ja väärtusi, mis antakse kaasa kõigile neile, kes just sel ajal on ilmavalgust näinud. Uuri järgi, mida näitab sinu sünnikuu sinu iseloomu ja omaduste kohta.

Jaanuar

Sellel kuul sündinud naised on pigem konservatiivsed, nende kavatsused ja plaanid on alati tõsised ning ambitsioonid suured. Kui nad ei usu, et millestki saab asja, siis ei hakka nad oma aega ega ka energiat kulutama. Nad ei ole just väga avatud ning hoiavad oma tundeid pigem enda teada. Kui sul õnnestub neid välja vihastada, siis tea, et nad ei andesta just kergelt. Üle kõige hindavad nad tarku ja intelligentseid inimesi, kellega on põnev ja hariv vestelda ning kes oskaks nende huvi üleval hoida.

Veebruar

Sellel kuul sündinud naised on väga romantilise hingelaadiga ning nendega tuleks õrnalt ja hoolitsevalt ümber käia. Ümbritsevad ei mõista neid alati, sest nende tujud on muutlikud, seepärast on parim nõuanne selliste õrnema soo esindajate puhul - anna lihtsalt aega. Kui sa aga kavatsed neid mingil põhjusel petta, siis mõtle enne hoolega järele! Midagi sellist tehes ei näe sa neid enam kunagi.

Seotud lood:

Märts

Sellel kalendrikuul sündinud on tugeva iseloomuga ja sarmikad. Nendega koos olemine on reeglina tore, sest neil on armas ja soe iseloom. Seda muidugi kuni selle ajani, millal sa nad välja vihastad. Kui teed seda kogemata, siis sulle andestatakse mõne aja pärast, kuid kui oled neile teadlikult ülekohut teinud, siis kannavad nad terve elu seda hinges ja suhtuvad sinusse ülima ettevaatlikusega.

KOMMENTEERI!