Merkuuri retrograad lõpeb ning algab edasiminekuid ja õnnestumisi soosiv periood


Merkuuri retrograad lõpeb ning algab edasiminekuid ja õnnestumisi soosiv periood
Foto: depositphotos.com

Täna õhtul kell 21.12 lõpeb takistusi, seisakuid ja keerulisi olukordi kaasa toonud Merkuuri retrograad. On tunda, kuidas pinged hakkavad tasapisi leevenduma ja ettevõtmised taas laabuma.

Merkuur oli retrograadses asendis alates 31. oktoobrist. See tõi endaga kaasa raskusi ja tõrkeid valdkondades, mis on seotud suhtlemise, informatsiooni, mõtete, otsuste, transpordi, liikumise ja meie igapäevaste tegemistega.

Alates täna õhtust võib jälle rahuliku südamega alustada uusi asju, asutada ettevõtteid ja projekte, sõlmida suhteid ja ette võtta reise.

Päike liigub juba üsna pea, ehk 22. november kell 17.20 Amburi tähtkujusse, mis toob endaga kaasa kergeid ja positiivseid energiaid. See omakorda aitab kaasa kõigile ettevõtmistele ning samuti peaksid nüüd laabuma väga hästi inimsuhted. Kõik ebakõlad ja probleemid peaksid hakkama tasapisi leevenduma ja inimesed on taas rõõmsameelsemad ja optimistlikumad.

Ka meie meel peaks leidma pisut rahu ja helgust. Skorpioni periood kombineerituna Merkuuri retrograadiga tõi üles alateadvusest negatiivsed emotsioonid - hirmu, kadeduse, ärevuse, armukadeduse ja ebakindlustunde. Nüüd peaks need teemad hakkama tasapisi rahunema ja lahtuma.

Loe lisaks: Sodiaagimärk annab igale naisele kaasa salajase võime! Vaata, milline on sinu oma!

Seotud lood:

Need on kolm sodiaagimärki, kelle intuitsioon on nii tugev, et nad aimavad halba alati enne kui midagi ebameeldivat juhtub

8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

Tervemate suhete saamiseks tuleb meil esmajärjekorras tegeleda enda tunnetega

Kas sina kasutad rohkem ego või südame keelt?

KOMMENTEERI!