Maarja Nuut ootab neljapäeva südaööni kuulajate unenägusid


Maarja Nuut ootab neljapäeva südaööni kuulajate unenägusid
Maarja Nuutmaarjanuut.com

Eesti pärimusmuusika uuendaja Maarja Nuut esitleb pühapäeval, 1. mail kell 16 Tallinnas Vaba Laval oma uut albumit "Une meeles" ning ootab sellega seoses kuulajate unenägusid, et need muusikalisel moel kontserdi kavva põimida.

"Head kuulajad ja muidu huvilised. Korjan unenägusid, teie omi! Meenuta oma kõige kummalisemat, sürreaalsemat une- või poolune lugu ning jaga seda minuga. Kirjeldus võib olla vabas vormis ja just nii pikk, nagu pead oluliseks," annab andekas pärimusmuusik Maarja Nuut oma loomingu austajatele teada.

Jutte või joonistusi saab saata aadressile unemeeles@maarjanuut.com kuni neljapäeva, 21. aprilli südaööni. Kirjeldus võib olla vabas vormis ja just nii pikk, nagu pead oluliseks. "Ja siis nopin sealt mõnda välja, mis leiab tee ja veel äraarvamatu vormi minu uue plaadi "Une meeles" esitluskontserdile, kas loo, lugudevahelise saateteksti või siis hoopis laulu taustaks näidatava visuaali näol," sõnab Maarja ning ootab valitud loo jagaja(id) ka oma albumi esitluskontserdile pühapäeval, 1. mail kell 16 Vaba Laval.

Kontserdil kannab Maarja ette uue plaadi materjali ning jutustab nende vahele maagilisi lugusid pärimusest, päris elust ning vaimuilmast.

Vaata Maarja Nuudi kodulehte maarjanuut.com ja jälgi tema tegemisi facebookis.

Kuula tema uue albumi "Une meeles" esimest singlit "Õdangule":

KOMMENTEERI!