MAAGILINE PÄEV! Täna, 21. juunil on suvine pööripäev koos päikesevarjutusega ja noore Kuu loomisega Vähi sodiaagimärgis


MAAGILINE PÄEV! Täna, 21. juunil on suvine pööripäev koos päikesevarjutusega ja noore Kuu loomisega Vähi sodiaagimärgis
Foto: depositphotos.com

Seekordne pööripäev on väga eriline, sest koos sellega toimuvad ka kaks põnevat taevast sündmust - täielik päikesevarjutus, mis ei ole küll Eestis nähtav, kuid mille mõju on ometigi tuntav ja noore Kuu loomine Vähi märgis.

Kuu loomine Vähi sodiaagimärgis toob kaasa kuhjaga värsket energiat. Praegu on hea aeg reisimiseks ja plaanide tegemiseks selleks, et võtta oma elule uus suund või eesmärk. Saavutad inimestega hea kontakti ja tunned suhtlemisest rõõmu. Inimesed on avatud ja kontaktialtid ning lastakse end julgemini kanda elu lainetel.

Loe Kuu loomise kohta lisa siit: 21. juunil toimub noore Kuu loomine Vähi märgis: on aeg anda oma elule uus suund!

Seekordne päikesevarjutus toimub 21. juunil, aasta pikimal päeval ehk suvisel pööripäeval, lisades sellele omapoolse maagilise jõu. Varjutus ei ole küll Eestis vaadeldav, kuid oma mõjutused on tal siiski. Varjutuse hetkel ning sellele eelneval ja järgneval ajal võivad emotsioonid kõikuda ning tekitada vastakaid tundeid. Hea oleks mõelda oma unistustele ning keskenduda positiivsele ja sellele, mida oma ellu soovitakse. Üleval on teemad, mis puudutavad armastust, pere, kodu ja lapsi. Mingeid äkilisi suunamuutusi ei maksaks hetkel esimeste emotsioonide pealt teha.

Seotud lood:

Loe päikesevarjutuse kohta lisa siit: 21. juunil, suvisel pööripäeval toimub päikesevarjutus Vähi märgis, mis toob esiplaanile suhete ja väärtushinnangutega seotud teemad

Suvine pööripäev on aasta kauneim ja salapäraseim aeg. Nüüd saab nautida kõige pikemat päeva, päikesevalguse kõrgaega ja soovi korral ka oma ellu pisut maagiat tuua. Kõik energiad on valla ja kontakti saamine kõrgemate jõududega on lihtsam ja vahetum. Loe, mis on need toimingud, mida võiksid pööripäeval kindlasti teha: Pühapäeval on suvine pööripäev: 10 toimingut, mida peaksid kindlasti tegema, et kindlustada endale õnne, tervist ja armastust!

KOMMENTEERI!