Maagiline öö | Täna toimub täiskuu osaline kuuvarjutus Veevalaja märgis


Maagiline öö | Täna toimub täiskuu osaline kuuvarjutus Veevalaja märgis
Osaline kuuvarjutus annab Veevalaja täiskuule kahekordse väeFoto: depositphotos.com

Täna, 7. augustil loob täiskuu end Veevalaja märgis ning lisaks saab hea õnne korral, kui taevas on pilvitu, näha ka osalist kuuvarjutust, mis muudab täiskuu maagilise jõu kahekordseks.

Osaline kuuvarjutus tähendab, et Maa vari katab Kuu alumise sektori ja Kuu näeb välja nii, nagu oleks temast veerand ära lõigatud. Nähtuse maksimaalne faas ilmub meile umbes südaööl - Kuu kerkib kõrgele taevasse ja kui on ka pilvitu, siis on võimalik seda vaadelda.

Veevalaja märgi täiskuu toob endaga salapärase ja rahutu aja. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks, sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on tugevnenud ja võib esineda ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning maagiliste toimingute sooritamiseks.

Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma "tõelise mina" vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Seotud lood:

Praegu on suurepärane aeg meeletööks ja maagiaks. Täiskuu kuuvarjutus Veevalaja märgis suurendab sinu võimeid mitmekordselt ning seega suudad paremini võtta vastu universumi saadetud märke, mediteerida, tegeleda oma sisemaailma korrastamise ja miks mitte ka valge maagiaga.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteem, vereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka äkkõnnetuste ja traumade suhtes.

Kristallidest sobivad praegu Veevalaja energiaga harmoneeruvad kivid:

Akvamariin - rahustab meelt, suurendab tajusid, õpetab oma emotsioone ja vajadusi paremini mõistma. Suurepärane meditatsioonikivi, mis vabastab hirmudest ja toetab vaimsel tervenemisel. Aitab paljastada pettust ja näha tõde.

Kuukivi - toob välja naiselikkust, tasakaalustab emotsioone, aitab suurendada isiklikku väge ja parandada suhteid. Suurepärane kivi ennustamisel ja meditatsioonis.

Fluoriit - võimas tervenduskivi, mis aitab puhastada aurat ja luua korda nii meeles kui kehas. Avardab meelt ja suurendab intuitsiooni, kaitseb energeetilise rünnaku eest.

Labradoriit - võimas kaitsekivi, mis toetab vaimset arengut, aitab tuua universumist sõnumeid selgeltnägemise ja -tundmise näol. Õpetab kuulama oma sisehäält ja toetab vaimset arengut. Meditatsiooni ajal aitab näha tulevikku.

Maagilist täiskuuööd!

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Unenägude maagia: mida näitavad erinevatel nädalapäevadel nähtud unenäod?

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

KOMMENTEERI!