Maagiline aeg: täiskuu, kuuvarjutus ja komeedi ilmumine aitavad liikuda uuele tasandile


Maagiline aeg: täiskuu, kuuvarjutus ja komeedi ilmumine aitavad liikuda uuele tasandile
Kätte on jõudnud maagiline aeg!Foto: depositphotos.com

Sel nädalavahetusel saab näha mitu põnevat taevast sündmust, mis on sattunud ühele ajale. Lisaks sellele, et kuu on jälle küpsenud täiskuuks ja kannab endas jõulist energiat, on ka kuuvarjutuse aeg. Samuti saavad astronoomiahuvilised jälgida komeedi möödumist maast.

Kõik need taevased sündmused ei ole eraldi võttes väga haruldased, kuid sellel nädalavahetusel on need kõik koos - täiskuu, kuuvarjutus ja uue aasta komeedi möödumine maast.

Seekordset täiskuud kutsutakse ka lumekuuks, kuna tavaliselt on just veebruar see kuu, kus on kõige külmem ja sajab ka kõige rohkem lund. Komeeti, mida taevas näha saab, kutsutakse uue aasta komeediks selle tõttu, et see alustas oma liikumist üle taeva juba 2016 aasta lõpus ning nüüd saab see meile nähtavaks. Seda komeeti on võimalik näha iga viie aasta tagant, seega on üsna põnev, et see langeb kokku just nüüdse täiskuuvarjutusega.

Kuuvarjutus on selline varjutus, kui Kuu satub Maa tekitatud varju. Kuuvarjutus toimub siis, kui Maa on Päikese ja Kuu vahel ning Maa vari langeb Kuule. Kuuvarjutus toimub seekord Lõvi märgis ja toob kaasa endaga uued jõulised energiad. Nüüd on käes aeg vaadata enda sisse ning lasta minna kõigel sellel, mida sa ei vaja. Mõistmine, mis on sinu jaoks kasutu ja kurnav tekib tugeva tundena ning see sunnib ka tegutsema. Kuid see ei ole mitte lihtsalt vastuhakk sellele, mis on oma aja ära elanud, vaid kindel ja rahulik oma elu korda seadmine. Lõvi märk kannab endaga jõulist ja massiivset energiat, seega kaalu hoolega, kuhu sa selle suunad. Kuuvarjutuse aeg toob pea alati kaasa sündmusi, mis on nö saatuslikud kohtumised ja uskumatud kokkusattumused. Pane nüüd tähele, mis sinu ümber toimub ja võta sulle saadetud märke tõsiselt.

Kuuvarjutuse ajal mõjuvad lisaks Kuu energiatele ka Maa energiad, mis lisavad kogu vaatemängule täiuslikkust. Kuna nii Kuu kui ka Maa esindavad mõlemad naiselikke energiaid, siis on praegu suurepärane teha naiselikkuse, armastuse ja sensuaalsusega seotud rituaale. Kuna kuuvarjutus saab toimuda ainult täiskuuööl, siis pea meeles, et eelkõige töötad sa täiskuu energiaga, mis soodustab kõige ebavajaliku minnalaskmist.

Seekordse täiskuu ajal tasub olla tähelepanelik ka tervise osas. Lõvi märgi Kuu ajal on võimalik igasugused liigsest pingutamisest ja stressist tulenevad tervisemured, kuna soovitakse olla kõigist parem ja välja paista oma saavutustega. Tasuks hoida ka selga ja südant. Hea aeg on tegeleda oma päikesepõimiku tasakaalustamisega läbi meditatsiooni.

Täiskuuaeg on suurepärane ka kristallide puhastamiseks. Loe, kuidas seda teha SIIT.

Proovi praegusel väekal ajal ka küünlamaagiat. Loe, kuidas küünalde abil endale head õnne võluda SIIT.


Põnevat täiskuuaega!
KOMMENTEERI!