Lihtsad maagilised nipid, mis aitavad taastada ja säilitada head tervist


Lihtsad maagilised nipid, mis aitavad taastada ja säilitada head tervist
Lisaks muule ravile ja teraapiale saad oma tervise toetamiseks saad kasutada ka mõningaid maagilisi nippedepositphotos.com

Oma tervise eest hoolitsemisel tasub lisaks tavapärastele ravivõtetele pöörata tähelepanu ka maagilistele rituaalidele, kuufaasidele ja vanarahva iidsele tarkusele.

1. Kahaneva kuu ajal alusta ravi, mis seisneb millegi eemaldamises või vähendamises.

2. Kasvava kuu ajal alusta haavade, hingamisorganite ja seedekulgla ravi.

3. Naised peavad alustama ravi kolmapäeval, reedel või laupäeval. Mehed peavad alustama ravi esmaspäeval, teisipäeval või neljapäeval. Kuni 12-aastased lapsed peaksid alustama ravi kolmapäeval.

4. Kui käe- või jalaliigesed valutavad, seo neile ümber punane villane lõng.

5. Kui tahad muutuda saledamaks, pane pilt soovitud kehakujuga ja sellele kleebitud enda näoga peegli kõrvale.

6. Kui südame ümber pitsitab ja ravimeid pole käepärast, tee peopesaga 21 korda ring ümber rinna päripäeva ja 21 korda ring vastupäeva, see rahustab südant. Nii tee 5-6 korda.

7. Sõrmi masseerides saab normaliseerida siseorganite talitlust. Idamaiste õpetuste järgi on iga sõrm seotud kindla siseorganiga. Pöidlamassaaž tõstab peaaju funktsionaalset aktiivsust, nimetissõrme masseerides mõjutate soodsalt mao seisundit, keskmine sõrm on soolestiku mõjutamiseks, neljas sõrm kuulub maksale ja väike sõrm südamele. Väikese sõrme aktiivne massaaž aitab üleväsimuse korral. Kui tunned hirmu, ootusärevust, pane teise sõrme ots kokku pöidlaga ja hoia nii kaua, kuni tunned end kindlalt ja hästi, harjutus aitab end energeetiliselt tugevdada.

Toimetas: Ingrid Prass

KOMMENTEERI!