Kuu loomine Neitsis: kuidas see mõjutab sinu sodiaagimärki?


Kuu loomine Neitsis: kuidas see mõjutab sinu sodiaagimärki?
Foto: depositphotos.com

Enne kui kalendrikuu vahetub, saame tunda noore Kuu loomise mõjusid, mille tipphetk langeb 30. augustile. Loe, mida seekordne Neitsi märgis toimuv Kuu loomine sinu ja su lähedaste jaoks kaasa toob ning millega tuleks sul arvestada.

Neitsi märgis toimuv noore Kuu loomine pakub võimalust muutusteks, arenguteks ja uuteks algusteks. Eriliselt tõusevad esiplaanile enda, oma suhete ja emotsioonide tervendamine. Nüüd pööratakse rohkem tähelepanu detailidele ja soovitakse ära klaarida kõik ebakõlad ja arusaamatused. Seda tehes usalda oma sisetunnet ja intuitsiooni, sest see juhatab sind kõige õigemate tegutsemisviiside ja lahenduste juurde.

Neitsi märk aitab meile meenutada, et me ei otsiks väljastpoolt kedagi või midagi, mis meid õnnelikuks või terveks teeks, vaid leiaksime iseendas selle, mis toob tasakaalu ja harmoonia. Harmoonia ja kord on suurepärased, kuid väldi liigset kriitikat ja pedantsust...luba endal olla see, kes oled. Lihtsalt teadvusta, et soovid luua paremat, tervemat, tugevamat ja õnnelikumat versiooni iseendast.

Loe, kuidas mõjutab Kuu loomine sinu sodiaagimärki:

KOMMENTEERI!