Kuidas võita toksilist inimest?


Kuidas võita toksilist inimest?
Foto: depositphotos.com

Koolikiusamise kõrval on teine sama tähtis teema täiskasvanute kiusamine, mida paljud kogevad töökollektiivides, lähedaste ringis või sotsiaalmeedia keskkondades. Üha sagedamini otsitakse psühholoogilist abi emotsionaalsele valule, mida kutsub esile teine emotsionaalselt katkine inimene. Just nimelt katkine inimene, sest vaimselt terve inimene ei ole kunagi kellegi suhtes sihilikult pahatahtlike motiividega. Ilona Karula annab Algolemuse blogis nõu, mida sellisel puhul ette võtta.

Teise inimesega ei saa midagi ette võtta. Tegeleda tuleb iseendaga. Ära seo enda isikut teemadega, mis sind ärritavad. Seo oma isik teemadega, mis sind rõõmustavad. Tähelepanu tuleb viia meeldivale ja millelegi kasulikule, mis sind elus edasi viib. Tuleta omale meelde, et igal mõttel, tundel, sõnal on oma kindel vibratsioon.

Kui viibida pidevas languses ja negatiivsetes mõttemustrites, muretsedes (loe palvetades) selle eest, mida sa ei soovi, siis teed endale karuteene ja aitad vägivallale enese suhtes veelgi enam kaasa. Pealegi on negatiivsel energial lumepalliefekt, mis inimese peenkehades kasvab kiiresti enesehävituslikuks jõuks. Selle tagajärjel kahjustub auraväli, mille lohkude ja aukude kaudu jookseb eluenergia välja. Lõpuks kui eluenergia on otsas, siis saab inimesest endast pahaaimamatult energiavampiir, kelle elu koosnebki konfliktidest ja provokatsioonidest.

Seotud lood:

Puutumatuks saab jääda ainult tugeva auraväljaga inimene. Mida puhtam energeetika, seda rahulikum ja kergem on elu. Auravälja aitavad koos hoida ja korrigeerida sinu enese mõttevälja mustrid, mis kas ehitavad või lammutavad sind. Selleks on vaja pidevalt olla tähelepanelik ja teadlik, millisele võnkesagedusele on tähelepanu suunatud.

Kui auraväli on tugev, siis ei saa ükski toksiline inimene sind enam mõjutada, sest sa ei võta vastu tema toksilisi võnkeid. Nüüd võib juhtuda, et kui ta sulle lähedale ei pääse, siis püüab ta mõjutada teisi inimesi, kuidas nemad võiksid halvas valguses näha sind. See on aga samuti suurpärane uudis, sest tänu toksilistele vibratsioonidele võidab ta poolehoidu sealt, kus on tema endaga kõige sarnasemad toksiliste võngetega inimesed ja ta peletab enese lähedusest eemale, sinu poole need, kes mürgi asemel vibreerivad armastust.

Win-Win.

Autor: Ilona Karula

Allikas: Algolemus.com

Loe lisaks: 7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Muretsedes pidevalt eilse ja homse pärast, lased sa käest võimaluse olla õnnelik siin ja praegu

Jaga oma elu nendega, kes kiirgavad sulle tagasi armastust

Inimese sügavaim vajadus on olla armastatud

Mis on tervenemine ja miks meil seda vaja on?

KOMMENTEERI!