Kirglikud kristallid: too oma ellu armastus, sensuaalsus ja romantika


Kirglikud kristallid: too oma ellu armastus, sensuaalsus ja romantika
Foto: Penelope Russak / Wildwoman.ee

Kes meist ei tahaks olla ihaldatud ja armastatud? Oled vallaline, kuid ei leia endale sobivat kaaslast romantiliseks suhteks? Tunne, et aastate jooksul ehitatud kirglik suhe on muutunud rutiiniks ning lähedust selle igas mõttes jääb aina vähemaks, on Sulle tuttav? Argipäevane stress ja lõpmatud toimetused võtavad oma lõivu ja on muutnud meid tuimemaks ja ükskõiksemaks naudingute suhtes, mida üks eluterve suhe tegelikult võiks ihule ja hingele pakkuda. Miks mitte lisada natuke särtsu ja vürtsi enda ellu ning võtta vastu väekas abi poolvääriskivide põnevast maailmast, kus nii mõnigi kristall end just suhete ja tunnete vallas kõige paremini tunneb ja väekat toetust pakub mitmesugustele muredele.

Tänasteks "suhtekangelasteks" on granaat, oonüks, tiigrisilm, rubiin, suitsukvarts ja päikesekivi, millest igaühe karakter toob välja just selle toime, mida praegusel hetkel enim vajad, et romantilised suhted tasakaalu viia.

Seotud lood:

Granaat Naiseliku seksuaaljõu sümbol, mis suurendab kandja seksuaalset iha ning aitab lõõgastuda ja vabaneda ebavajalikest pingetest. Punane granaat stimuleerib iseäranis kundalini energia tõusu ning on abiks potentsiprobleemide puhul. See tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinstinkti, tuues julgust ja lootust nii suhetesse kui igapäevaellu.

Oonüks

Stressivastane väekas kristall, mis aitab üle saada ja edasi minna olukordadest, kus lihtsat väljapääsu ei paista. Armuvalu on kindlasti üks muredest, mille vastu oonüksi abil astuda. Oonüks aitab keerulisemates suhtes jälile saada valedele ja truudusetusele. Lisaks annab oonüks oma kandjale korraliku portsu enesekindlust ja julgust, et kõigest välja tulla tugevama ja targemana kui eales varem.

Tiigrisilm

Tasakaalustab mees- ja naisenergiaid ning on eriti sobilik kandmiseks meestele, sest kannab endas mehelikku jõudu. Tiigrisilm pakub kindlust riskantsetes olukordades ning külluse kristallina sobib kandmiseks kõigile, kelle elust puudub vajalik tasakaal. Tiigrisilma pakutav tugev turvatunne aitab taastada suhetes kaotsi läinud energiaid.

Rubiin

Tõeline seksuaalsuse ja kire kristalll. Maagid on läbi ajaloo rubiini pidanud "tilgakeseks Draakoni verest", mis suutis varustada selle kandjat võimuga, seletamatult atraktiivse lummusega, millele oli pea võimatu ära öelda. Luba enda südamel täituda tunnetega, mis lennutavad Su seiklustesse, millest julgesid enne vaid unistada.

Suitsukvarts

Armukadeduse parim ravi, vabastab üleliigsetest mõttemustritest ja hirmudest. Aitab hoida pea selge ja südame siira, on väga maandav kristall. Suitsukvarts on ideaalne abiline suhtesõltuvusest vabanemisel, sest ta kannab endas ka väga positiivset emotsiooni ja aitab leida jõudu halbadest suhtemustritest vabanemiseks.

Päikesekivi

Mängulisusest pakatav õnnekristall, mis aitab enesehinnangul tõusta täpselt nii palju kui vajad, et tunda end tõelise kuningannana magamistoas ja miks mitte ka hallis argipäevas. Loomingulisus, mängulisus, pisikesed krutskid ja õnn - kõlab nagu armuksid uuesti, kas pole? Ära imesta kui seiklused ja ideed väljuvad tavarutiinist, sest just päikesekivi on Sinu sisemine põlemine, särav ja muretu. Hellita end Armastusega kallis inimene, sest just Sina oled seda maailmas kõige rohkem väärt!

Autor: Meeri-Mall A.

Vaata lisa: www.wildwoman.ee - naturaalsed poolvääriskivid väekates hõbe- ja kuldehetes.

Külasta ka WildWoman'i Facebooki lehekülge

Loe lisaks: Kristallid, mis kaitsevad negatiivse energia ja elektromagneetilise kiirguse eest

Kristallid, mis aktiveerivad selgeltnägemist ja võimendavad intuitiivset tunnetust

Tervendavad kristallid I: leia endale sobiv poolvääriskivi, mis kaitseb negatiivse energia eest ja turgutab tervist

Tervendavad kristallid II: leia endale sobiv poolvääriskivi, mis kaitseb negatiivse energia eest ja turgutab tervist

KOMMENTEERI!