Kes on sinu jaoks see "õige"? Sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!

 (1)
Kes on sinu jaoks see "õige"? Sodiaagimärk näitab ära, milline peab olema sinu unelmate kallim!
Foto: depositphotos.com

Õnnelik lõpp pole ainult muinasjuttude pärusmaa, vaid võib ka suhte puhul täielikult tõeks saada, kui leiad endale õige kallima. Aga milline on sinu jaoks "see ainus ja õige"? Sellele küsimusele aitab vastust leida sinu astroloogiline tähemärk. Vaata järgi, missugune on see inimene, kelle saabumine sinu ellu toob kaasa muinasujutulise armastuse.

Tulemärgid - Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Sa vajad kedagi, kellega koos sa tunned end mugavalt. Kellega koos saad nii mägedes matkata, kui ka ballisaalis elegantselt aega veeta. Sinu kallim peaks usaldama sinu otsuseid ja vaistu ning laskma sul soovi korral olulisi otsuseid vastu võtta. Sa ei suuda olla koos inimesega, kes surub maha sinu kirglikku ja tegutsemist täis loomust. Kui leiad enda kõrvale inimese, kes hindab sinu otsusekindlust, usaldab sinu valikuid ja on valmis sinuga kasvõi maailma lõppu minema, siis oled leidnud endale õige kaaslase.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Sul on üsna kõrged nõudmised oma partnerile ja sa oskad vajadusel olla ka väga kannatlik, et sellise inimese saabumine ära oodata. Sa ei rahuldu mitte millegi muuga, kui ainult parimaga ning seetõttu pole sul mõtet alustada suhet siis, kui sa pole päriselt kindel, kas inimene on sinu jaoks õige või mitte. Sulle sobib partner, kelle jaoks sa pead pisut pingutama, et alati tasemel olla, see ei lase sul end lõdvaks lasta. Samuti pead sa saama oma kallima üle uhkust tunda. Kui need tingimused on täidetud, siis võib ennustada sinu suhtele pikka iga.

Seotud lood:

Ambur (23. november - 21.detsember)

Sulle on väga oluline, et sinu kallim jagaks elus samu väärtushinnanguid kui sina. Sa soovid, et saaksid koos oma "teise poolega" nautida elu mugavust ja kergust ning soovi korral ka teha koos läbi pööraseid seiklusi. Sa väärtustad inimest, kes oskab püsida sinuga samal lainel, mitte ei tõmba sinu meeleolu alla ega riku sinu suuri plaane. Just emotsionaalne tugi ja kohalolek on see, mida sinu hing väga vajab.

KOMMENTEERI!