KÄES ON TÄISKUUAEG! Sõnni sodiaagimärgi täiskuu soosib meelelisi naudinguid ja paneb inimesi endasse vaatama


KÄES ON TÄISKUUAEG! Sõnni sodiaagimärgi täiskuu soosib meelelisi naudinguid ja paneb inimesi endasse vaatama
Foto: depositphotos.com

Täiskuuaega seostatakse alati erilise mõjuga inimestele ja sündmustele. Loe, mida seekordne Sõnni märgis olev täiskuu endaga kaasa toob ja milliseid omadusi võimendab.

Tänast täiskuud juhib Sõnni sodiaagimärk. See toob esiplaanile rahu ja stabiilsuse otsimise. Üle kõige väärtustatakse armastust, turvatunnet tuleviku suhtes ja häid suhteid lähedastega. Üldine energiatase ei ole ole väga kõrge, pigem aeglustub elutempo pisut ning inimesed kipuvad olema rohkem introvertsed ja sissepoole pööratud. See aga laseb rohkem keskenduda oma sisemaailmale ning intuitsioonile.

Jälgi täna eriti hoolikalt märke, mis sulle saadetakse, usalda omasisehäält ja pea meeles ka oma unenägu. Sealt võid leida nii vaimset juhatust, kui lahenduse mõnele pikalt muret teinud probleemile.

Praegu ollakse konservatiivsed igasuguste uuenduste ja muutuste suhtes. Pigem hinnatakse olemasolevat ning hoitakse sellest kinnni, kartes, et muutused võivad endaga kaasa tuua mugavustsoonist väljumise ning palju tülikat toimetamist.

Sõnn mõjutab inimese füüsilisi meeli, tuues esiplaanile kõik maiste naudingutega seotu. Ollakse altid nautima nii kirglikke armurõõme kui ka maitsvaid sööke-jooke.

Seotud lood:

Tervise osas tasub pöörata suuremat tähelepanu pea-piirkonnale. Võimalik on peavalu ja silmade, hammaste või nina ülitundlikkus. Tule-elemendiga seotud hädad (põletikud, palavikud, kuumarabandused jne) kulgevad praegu tavalisest raskemini.

Suurepärane aeg on selleks, et tegeleda kaunite kunstidega, aiandusega, küpsetamisega ja sportimisega. Väga soovitav on viibida looduses, kuna sinu intuitsioon ning erinevad tajud on hetkel väga tugevad, siis saad looduses olemisest tugeva positiivse laengu.

Kuurituaalidest sobib täna teha armastuse ja rahaga seotud rituaale. Proovi maagilisi kristalle kaasavat armurituaali või rituaale, mis toovad ellu romantikat ja armastust. Kui soovid aga juurde rikkust ja raha, siis tee küllust toovat täiskuurituaali.

KOMMENTEERI!