Käes on muutuste aeg | Taeva ja maa energiad on ühinemas

 (1)
Käes on muutuste aeg | Taeva ja maa energiad on ühinemas
Foto: depositphotos.com

Pikki aastatuhandeid on Maa ja Taevas olnud inimeste jaoks justkui teineteisest vääramatult lahutatud. Maalt on igatsevalt õhatud taeva poole, sinna pääsemist on kujutatud kui rasket ja mitte igaühele jõukohastki teekonda. Maist on võrdsustatud madalaga ja taevast kättesaamatutes kõrgustes asuva utoopiaga, mille reaalsuses nii mõnigi on kahelnud. On kujutletud pääsemist Taevasse mööda müütilist taevatreppi, mida mööda ronimine on raske, ohtlik ja vaevarikas. Sellised mustrid on nüüd aga otsakorral ja harmoonia, tasakaal ning ühendus maa ja taeva vahel hakkavad taastuma, vahendab Kristallikoda.ee.

Nüüd on maa ja taeva vahel loodud uued ühendusliinid, milles liigub energia pidevalt, aina sujuvamalt ja voolavamalt. Eraldatuse illusioon on tühistatud ja taastub koosloomine. Liine ja ühendusi tuleb aina juurde. Ka meie tunneme seda oma kehades, energia voolamist alt üles ja ülalt alla. Kõige paremini on seda tunda muidugi looduses. Ka pilvemaastikud on juba mõnda aega nii erilised, kõnekad ja vaheldusrikkad ning kannavad endas palju tähtsat informatsiooni, pilvemaastikud pole juhuslikud.

Muutused on toimunud ja toimuvad nii maa peal kui ka taevas ja need on omavahel ühenduses ning kooskõlas. Kui olime seni harjunud, et valgus tuleb meile taevakehadelt, ülevalt taevast, siis nüüd on ärganud ka Maa valgus, mis lähtub Maa südamest. Aktiveeruvad ka kristallid maapõues ning meie hingedes. Neoonkirkalt säravaid topeltvikerkaari ja virmalisi on näha aina sagedamini. Öötaevas liigub ja särab muidki tegelasi kui tähed, lennukid ja satelliidid. Sedamööda kuidas kasvavad ja löövad helendama meie endi valguskehad, avanevad võimalused suhtlemiseks ka teiste valgusolenditega, kes meie planeedil viibivad ja meid igapäevaselt saadavad, kaitsevad ning juhendavad. Nemad pole Maaga sellisel viisil seotud kui meie oma inimkehadega ja saavad tänu oma valgusest olemustele liikuda universumis vabalt, ajast ja ruumist sõltumatult.

Seotud lood:

Nüüd, kus inimesed aina enam ärkavad oma valgusolemustesse, saame teiste valgusolenditega suhelda ja teha aina tõhusamat koostööd. Loomad, linnud ja lapsed näevad meid ümbritsevaid valgusolendeid, aga vastavalt oma sisemisele arengule oleme me kõik võimelised neid nägema ja nendega suhtlema. Kõik saab alguse valgusest meie endi sees. Me näeme maailmas seda, mis meie sees juba teadvustatud ja aktiivne on. Valgusmustrite seadistamine ilmneb aegajalt ka ootamatute sähvatuste või värelustena, mis annavad märku võnkelistest muudatustest planeedil ja meis endis. Aina võimatum on maailmas korda saata nn "valgust kartvaid tegusid", vähe on järel nii pimedaid kohti, kus see veel läbi läheks. Mineviku teod tuuakse paratamatult päevavalgele, valguse kätte, kus need on võimalik läbi valgustamise teel ära puhastada.

Ka isikliku karmilise pagasi saab valgusesse vabastada. Hoia ühendust valgusega enda sees ja kasvata seda. Sisemist valgust saab küll varjutada, aga kui tahes suur pimedus ei suuda seda siiski kustutada. Hingevalguse kaudu oleme kõik omavahel ühenduses ja saame üksteist toetada ning uuesti valgusesse tagasi aidata, kui tumedus on ligi pääsenud. Kogu ja kasvata valgust endas ning lase sel välja kiirata. Juba praegu on näha säravate hingevalguste pärlikeed sirutumas üle planeedi, need ühenduvad ja hakkavad järjest heledamalt kiirgama. Valgusel ja valgusolenditel on meile palju õpetada, võtkem see vastu.

Allikas: www.kristallikoda.ee

Loe lisaks: Igaüks meist võib inglitega suhelda

MÄRGID TAEVAST | Suled, mida oma teel kohtad, toovad sulle sõnumeid

9 selget märki, mis näitavad, et universum "kõneleb" sinuga

Seitse tarkusetera küllusest, mida võiksid igapäevaselt meeles hoida

KOMMENTEERI!