INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS AUGUSTIKS: on hea aeg tegeleda koduste asjade ja oma emotsionaalse küljega


INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS AUGUSTIKS: on hea aeg tegeleda koduste asjade ja oma emotsionaalse küljega
Foto: depositphotos.com

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib, mida on oodata augustikuus. Vaatame üle suuremad liikumised ning nende mõjud. Märkidest rääkides on silmas peetud kuumärki, mitte päikesemärki.

Vaata järgi, kuidas saada teada oma kuumärki SIIT.

Käimas on "vähihooaeg", mis tähendab, et Päike liigub Vähi sodiaagimärgis (15. juuni kuni 15. august). Nii Päike kui Kuu on mõlemad valguseallikad (Päike annab valgust päeval, Kuu öisel ajal). Päikesevalgus on tuline ja intensiivne, Kuuvalgus on malbe ja karge. Vähi märk sümboliseerib kodu, varjupaika, kindlust, kus viibime. Nüüd, mil Päike liigub Vähis, on hea aeg veeta aega kodus, puhata ja lõõgastuda. Ego väljendus koduses keskkonnas on tavapärasest tundlikum ja intuitiivsem. Lõplik tulemus, kuidas Päike end sel transiidil manifesteerib, sõltub nataalsest Kuu asetusest.

Ebamugav Kuu asetus võib kaasa tuua liigset upsakust ja ülbust seoses mälestuste, kasvatamise, hoolitsemise ja vanemlikusega. Võite küll jutlustada õiget filosoofiat, kuid seote ka end süüdistamisega kui teiega ei nõustuta. Hästi asetsev Kuu jutlustab samuti, kuid ei süüdista arvamuste erinemisel, vaid tunnustab ja julgustab. Emotsionaalne reaktsioon mõlemal juhul on täiesti vastandlik.

Seotud lood:

Üldises mõttes on Päikese liikumine Vähis hea, sest tähelepanu alla tulevad paljud olulised teemad - pere, kodu, lapsed, kasvatus, turvalisus, rutiinid ja harjumused. Tekib parem arusaam ja visioon (Päike ja valgus), mida soovitakse pere ja koduga seoses (Vähk).

Mõttetoiduks - füsioloogilises mõttes sümboliseerib Kuu vasakut silma ja Päike paremat silma. Kui sinu nägemine on mõlemas silmas hea, viitab see tugevale Kuule ja Päikesele. Kui emb-kumb on nõrgem, saate ise teha järeldused.

Augustikuumust lisab juurde Veenuse, Päikese ja Marsi kolmikühendus kuu esimestel nädalatel, mil võib emotsionaalne reaktsioon olukordadele olla mõneti energilisem ja aggresiivsem. Võite end leida olukorrast, kus soovitakse oma sõna maksma panna vahendeid valimata. Marss on mis? Marss on sõdalane, kes tajub maailma must-valgelt. Marss kas võidab või kaotab, elab või sureb. Veenus sümboliseerib loovust, inimsuhteid, romantikat, armastust, ilu, kunsti, teatrit, lilli, luksust, raha. Veenus on materialismi guru. Päike on kuningas, hing, tsenter, elujõud, valgus ja egoväljendus. Ümber Päikese töötab terve päikesesüsteem.

Lõvi, Veevalaja ja Amburi jaoks on see kolmikühendus stressirohkem, sest ühendus leiab aset probleemsetes majades. Nendeks on VI, VIII ja XII maja, millede sanskriti keelseks nimetuseks on dusthana majad. Neis majades leiavad aset väljakutseid pakkuvad sündmused, nt 6. maja on lahutus, haigused, võlad, konfliktid ja ka neist vabanemine. 8. maja pakub ootamatusi jne.
Lõvi jaoks leiab see ühendus aset 12. majas, mis võib kaasa tuua häireid unerütmi ja kvaliteeti, st vahel tundub lausa võimatu sügavalt magada. 12. maja tähendab ka voodirõõme, tuues kaasa kõrgendatud seksuaalsuse. Võimalik, et soovite olla rohkem endaga - mõista oma sisemaailma ja olemust. Väga hea aeg patareide laadimiseks, sest augusti viimases pooles liigub Päike enda märgis ning siis kulub energia igal juhul ära.

Veevalajate jaoks leiab see ühendus aset 6. majas, mis võib viidata igapäevaelu stressist tingitud emotsionaalsele tasakaalutusele. Võimalik, et probleemid tööl/kodus kurnavad rohkem kui tavaliselt. Emotsionaalne närvipinge ei lase ratsionaalselt otsustada. Puhkus, puhkus ja puhkus. Olles pidevalt emotsionaalselt üleslaetud olekus, ei tee me kunagi häid otsuseid. Kuna ühendus leiab aset 6. majas, tuleb olla ettevaatlik sõltuvustega, st alkoholi ja suhkru tarbimine peab jääma mõistlikuse piiridesse. Looge ilu enese ümber, kokake ja veetke üks aktiivne puhkus perekeskel (Veenus+Marss+Vähk).

Amburid kogevad Päikese, Veenuse ja Marsi kolmikühendust 8. majas, mida iseloomustab volatiilsus. Emotsioonide ja tujude üles-alla sõit. Kõik see toimub psüühikas, mida teised ei taju. 8. maja on kõik varjatud, nähtamatu. Ootamatud mälestused, traumad, mida taas kogetakse kuid ei jagata. Leiab aset psühholoogilise prügi taaskäitlemine ja sorteerimine. Võib esineda soov murda piire, tabusid ja maitsta keelatud vilja. See on miski, mida varasemalt oled tauninud, kuid tänasel päeval oled uudishimulik. Või olukord, millesse ei saanud varasemalt astuda (misiganes põhjusel), kuid nüüd teed seda.

Veemärkidele - Kalad, Vähk ja Skorpion on kolmikühendus kõige sujuvam ja harmoonilisem, sest veemärgid valitsevad kas 1. maja, 5. maja või 9. maja. 1. maja, 5. maja ja 9. maja sümboliseerivad lühidalt öeldes küllust, edu, õnne, loovust. Lisaks liigub Jupiter Skoprionis, mis aspektib kõiki veemärke. On ütlus, et kõik mida Jupiter puudutab hakkab kasvama ja arenema, tuues tarkust ja teadlikkust.

Marss liigub alates 10.08 Lõvis. See on aeg, mil tuleb asju võtta ette suurejooneliselt. Olla parim, säravaim, kiireim. Lõvi on Marsile väga hea märk, sest mõlematele meeldib võita ja olla esimesed (agni tattwa). "Tee suurelt või mine koju" on selle transiidi sobivaks motoks. Lõvidele väga hea aeg eneseteostuseks ja saavutusteks (Marss ja Päikese). Jäärale hea transiit, sest kuu valitseja Marss liigub 5. majas. Suurepärane aeg alustada mingi loova projektiga või jätkata haridusteed.

Merkuur on alates 01.08 taas otseses liikumises ja liigub Kaksikute märgi viimastel kraadidel. Alates 03.08 liigub Merkuur Vähki, kuid kolmikühendus see mõjutama ei hakka. Kindlasti lisab oma panuse eluvaldkonda, mida see mõjutab. Merkuur on intellekt, arvutamine, uudishimu, loogika, oskused, kõne, keel, info käitlemine jne. Merkuur on pragmaatilises mõttes kõige tähtsam planeet, sest tema oskus ja tugevus on orienteeruda materiaalses ja faktipõhises maailmas. Merkuur tuleb kõige paremini toime 6. majas, sest Neitsi on sodiaagi 6. märk. Probleemide ja konfliktide lahendamine vajab kriitilist mõtlemist ja detailitäpsust, mida Neitsi sümboliseeribki, sellepärast on Merkuur Neitsis oma parimas seisundis ehk kõrgendatud olekus.

Seda meeles pidades, liigub Veevalaja jaoks Merkuur 6. majas. See ei tähenda, et olukord paraneks, sest Merkuur ei saa veemärkides hakkama. Leiavad aset püüded lahendada probleeme, kuid suhtlemine muutub emotsionaalseks ja segadust tekitavaks. Samas Amburid, kelle jaoks liigub Merkuur 8. majas, võib tekkida huvi müstika vastu. Merkuuri liikumine 8. majas lisab põhjalikust ja süvitsi minekut, see annab oskuse lugeda "ridade vahelt" nii olukordi kui inimesi. Inimestega suheldes märkate vasturääkivusi jt loogikavigu. Teid ei huvita pinnapealne, vaid tahate teada, mis põhjustab miskit. Lõvidele toob see kaasa elava kujutlusvõime - kirjuta ulmekirjandust maavälisest elust või kirjuta novelle enda ulmelistest unenägudest. Võimalik, et suhtled tihedamalt välismaallastega, vahetate infot ja jagate teadmisi. Suhtlemises teistega oled vaoshoitum ega tee tühjast juttu.

Jupiteri liikumine Skorpionis on mõne kuu pärast lõppemas. Kuni 11.08 on Jupiter retrograadne ja alates 12.08 kuni 11.2019 liigub see Jyestha naksatras. Jyestha shakti ehk võime on oskus võita, domineerida, saada üle takistustest. Seega on see indikaatoriks muutusele, mis leiab aset Skoprioni viimases kolmandikus. Jupiteri liikumine selles nakstras muudab üheks olulisemaks märksõnaks usalduse, mida ei tohi kunagi kuritarvitada mitte üheski olukorras. Jää alati truuks oma tõekspidamistele ning ära allu provokatsioonidele, mis paneks sind halba valgusesse.

Autor: India astroloog, indiaastroloog@gmail.com

Loe lisaks:

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Just nende nelja sodiaagimärgi esindajad on kõige kirglikumad ja seksikamad!

Mari Metsallik: mida rohkem tõstame oma võnkesagedust, seda puhtam on meie energiaväli

Kodu energeetiline puhastamine eemaldab soovimatud energiad ja loob harmoonilise keskkonna

Iidne hingamistehnika puhastab keha, alandab kaalu ja lisab elujõudu

Kaotsiläinud hingeosade müsteerium: Kuidas tuua tagasi inimese kadunud hingeosad ja sooritada vaimse kaitse rituaali?

KOMMENTEERI!