Homme taevas kõrguv Veevalaja märgi täiskuu toob kaasa rahutu ja ootamatusi täis aja


Homme taevas kõrguv Veevalaja märgi täiskuu toob kaasa rahutu ja ootamatusi täis aja
Foto: depositphotos.com

Täiskuu tipphetk on küll alles homme, kuid juba täna ja veel ka ülehomme on jõuliselt tunda täiskuu mõju. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks, sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on tugevnenud ja võib esineda ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ka ennustamiseks ning maagiliste toimingute sooritamiseks.

Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma "tõelise mina" vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteem, vereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka äkkõnnetuste ja traumade suhtes.

Kristallidest sobivad praegu Veevalaja energiaga harmoneeruvad kivid:

Akvamariin - rahustab meelt, suurendab tajusid, õpetab oma emotsioone ja vajadusi paremini mõistma. Suurepärane meditatsioonikivi, mis vabastab hirmudest ja toetab vaimsel tervenemisel. Aitab paljastada pettust ja näha tõde.

Seotud lood:

Kuukivi - toob välja naiselikkust, tasakaalustab emotsioone, aitab suurendada isiklikku väge ja parandada suhteid. Suurepärane kivi ennustamisel ja meditatsioonis.

Fluoriit - võimas tervenduskivi, mis aitab puhastada aurat ja luua korda nii meeles kui kehas. Avardab meelt ja suurendab intuitsiooni, kaitseb energeetilise rünnaku eest.

Labradoriit - võimas kaitsekivi, mis toetab vaimset arengut, aitab tuua universumist sõnumeid selgeltnägemise ja -tundmise näol. Õpetab kuulama oma sisehäält ja toetab vaimset arengut. Meditatsiooni ajal aitab näha tulevikku.

Täiskuu mõjutab meid kõiki omamoodi. Astroloogide sõnul on just need kolm sodiaagimärki, mille esindajad saavad seekord nautida täiskuu positiivset mõju:

Jäär - seekordne täikuu aktiveerib sinu armuelu ning toob kaasa võimaluse kogeda suurt õnne ja rahulolu. Luba endale vabadust ja seiklusi.

Kaksikud - sa oled praegu eriliselt enesekindel ja tead, mida tahad. Sinu hea enesetunne ja elurõõm kumavad ka kõikjale väljaspoole ning see tõmbab ligi ohtrasti sõpru ja loob pinnase uute suhete tekkimiseks.

Kaalud - tunned ennast kindlalt, sinu mõte töötab laitmatult ja usaldad oma südamehäält piisavalt, et teha õigeid otsuseid. Suudad vastu võtta endale kasulikke otsuseid ning vajadusel aidata ka oma lähedasi, kui neil on elus mõni keerukas olukord.

Maagilist täiskuuööd!

Loe lisaks: Lähenev täiskuu avab "surmavärava", mille läbimine pakub võimalust vabaneda oma hirmudest

Kümme üllatavat fakti selle kohta, mida toob enda kaasa täiskuu

Karmalised ja vaba tahte suhted

KOMMENTEERI!