Homme hommikul toimub Kuu loomine jõulises ja kirglikus Lõvi sodiaagimärgis


Homme hommikul toimub Kuu loomine jõulises ja kirglikus Lõvi sodiaagimärgis
Foto: depositphotos.com

Homme hommikul, kell 6.11 toimub Kuu loomine Lõvi märgis. Nüüd tasub sul olla erilisel tähelepanelik, sest juba täna saame osa jõulistest maagilistest energiatest, mis liiguvad seoses Kuu loomisega. Kõik väline võimendub jõuliselt, keskendutakse tavapärasest rohkem fassaadile ja on võimalikud ka ootamatud tunnete plahvatamised.

Seekordne noore Kuu loomine toimub Lõvi tähemärgis, seega on esiplaanil kõik see, mis on seotud inimeste välise küljega. Lõvi märk võimendab kõike meie elus, millele oma tähelepanu suuname. Lõvil on jõudu ja võimu muuta just seda, mida soovib. Ka suhete teemad on nüüd tõusnud esiplaanile ja pole ime kui just praegu kohtud oma elu armastusega või ilmub sinu ellu mõni kirglik armuke.

Nüüd tasub olla tähelepanelik, et sa ei laseks end asjade välisest küljest eksitada, sest kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Süvene ka pealispinna alla ja näe olukordade sügavamat sisu ja tähendust. Kui jääd pinnapealseks, siis võid langeda lõksu või jääda rumalasse olukorda.

Tervis osas tasub nüüd tähelepanelik olla just nende organite ja kehaosadega, mis alluvad Lõvi märgile. Need on selgroog, selg, süda, diafragma (päikesepõimik). Tuleks vältida igasugust ülepingutamist ja stressi.

Praegusel ajahetkel on sobivaimateks kristallideks järgmised:

  • Tiigrisilm - kaitseb halbade mõtete, needuste ja kurja silma eest. Tugevdab sisemist jõudu, enesekindlust, positiivsust. Tasakaalustab mees-ja naisenergiat.
  • Päikesekivi - suurendab positiivsust, tõmbab ligi küllust ja aitab soovidel täituda. Annab energiat ja vähendab stressi. Võimendab seksuaalenergia liikumist ja aktiveerib viljakust.
  • Karneool - äratab seksuaalse iha ja õpetab maisest elust rõõmu tundma. Lisab oprimismi, annab jõudu ja kannatlikkust. Õpetab rõõmu tundma oma keha ja elu üle.
Seotud lood:

Neid kristalle tasub kanda ehtena, hoida enda lähedal, nendega mediteerida või paigutada nad kodus külluse nurka.

Luba oma ellu loomingulisust, energiat, soojust ja armastust!

Põnevat Kuu loomist!

Loe lisaks: INDIA ASTROLOOGIA PROGNOOS AUGUSTIKS: on hea aeg tegeleda koduste asjade ja oma emotsionaalse küljega

KOMMENTEERI!