Hiromantia: mida räägivad sinu käejooned armastuse ja abielu kohta?

 (3)
Hiromantia: mida räägivad sinu käejooned armastuse ja abielu kohta?
Mida näitavad käejooned armastuse kohta?depositphotos.com

Käejoonte järgi ennustamine ehk hiromantia on olnud kasutusel tuhandeid aastaid: iidseid india ja hiina käevaatamise võtted, mida veel praegugi kasutatakse, olid kõrgelt arenenud juba umbes kolm tuhat aastat tagasi. Vaata järgi, mida näitab käe südamejoon sinu armuelu kohta!

1. Kui jooned on mõlemal käel samal kõrgusel:

Lahkus. Tundlikkus. Hea tajumisvõime. Ei meeldi ootamatud muutused. Võimalik abiellumine sellega, kes on teiste poolt tunnustuse saanud. Tähendab, kui näiteks perekond on elukaaslase aktsepteerinud.

2. Kui paremal pool on joon kõrgemal:

Üldiselt väga soositud ealiselt vanemate inimeste poolt. Võivad samuti abielluda endast palju vanematega. Võimelised nägema inimeste ja situatsioonide atmosfääri, aga tegelikult on neil ükskõik, mida teised arvavad. Tähendab, see inimene ei ole konservatiivne sotsiaalsete standardite poolest, vaid ta teeb siiski seda, mis tema tahab.

3. Kui vasakul pool on joon kõrgemal:

Agressiivsus. Muutustele aldis. Eelistab kirglikku ja tulist armastuse laadi. Võib abielluda võõramaalase või tudengiga. See tähendab, et on kartmatu ja armastab ette võtta muutusi ning uurida tavatuid viise, kuidas elus toimida. On tavaliselt kena välimusega.

Tõlkinud Ingrid Prass

KOMMENTEERI!