Hiina näolugemiskunst: millist iseloomu ja saatust peegeldab sinu suu


Hiina näolugemiskunst: millist iseloomu ja saatust peegeldab sinu suu
Foto: depositphotos.com

Iseloomu ja saatuse uurimisel peavad hiina näolugejad suud üheks viiest elutähtsast joonest. Suu kaudu võtab keha õhku ja toitu, mis mõlemad on elus püsimiseks olulised. Suu abil räägime ja anname edasi oma mõtteid, saame heita pilku teise inimese sisemusse. Lõpuks on suu kujul ja suurusel hiina füsiognoomikute arvates oma osa inimese sisemise elujõu määramisel.

Ideaalse suu puhul peaks ülahuule kohal asetsev vagu olema tasakaalus nina ja laubaga. Mehe suu peaks olema tugev ja huuled kindlad. Naise suujoon peaks olema õrn ja huuled pehmed. Üldreegel kõlab: mida laiemalt suu avaneb, seda parema iseloomuga inimene on. Kui aga laialt avanev suu ei sulgu tihedalt, reedab see kõike kergesti võtvat ning otsustusvimetut loomust. Niisugused inimesed saavad tihti tüssata. Jõukas peres sündinutel, kellel pole sisemist elujõudu võitlemaks ellujäämise eest, on sageli selline suu. Naise puhul osutab laialt avanev suu sellele, et inimene kaldub eelistama ametikarjääri kodustele töödele.

Lai säravpunaste huultega suu on iseloomulik juhivõimetega inimestele. Nad on vastutustundlikud ja nende peresidemed on tihedad. Sama kehtib inimese kohta, kellel on lai suu, mille nurgad kaarduvad ülespoole.

Lai suu, mis toetub tugevatele hammastele, seostub suurekondilise inimesega, kes on sageli enesekesksed, ambitsioonikad, ettevõtlikud ja agressiivsed. Nad kipuvad olema ükskõiksed ka iseenda edu või ebaõnne suhtes.

Seotud lood:

Lai suu väikeses näos on harilikult iseloomulik ekstravertidele. Kui niisugune suu on aga ruudukujulises näos, on inimesel autoriteeti ja head organisaatorivõimed.

Paksude huultega laia suu omanikku võib usaldada. Lai suu väikses näos on harilikult iseloomulik ekstravertidele. Kui niisugune suu on aga ruudekujulises näos, on inimesel autoriteeti ja head organisaatorivõimed.

Väike suu tähendab, et inimene on pidevalt hõivatud olelusvõitlusest, sest see viitab nõrgale iseloomule. Kui lisaks on huuledki kitsad, on inimene uje ja kardab vastutust. Kuid laialt avanev väike suu märgib sallivust kerge arglikkuse varjundiga ja kalduvust asjatoimetusi edasi lükata.

Head huuled peaksid olema pigem paksud kui õhukesed, avanema pigem nelinurkselt kui ümaralt või kujutult. Nad peaksid olema kindla joonega ning tugevat punast tooni ja sobima kokku teiste näojoontega. Head huuled näitavad inimese ausust.

Kui ülahuul on lai ja kindlajooneline, võib inimene elada vanaks. Kui huuled moodustavad pika sirge joone, näitav see metoodilist, kaalutlevat, piinlikult täpset inimest, kes jõuab ühiskonnas harilikult silmapaistvale positsioonile. Kui joon on keskosas täiuslikult sirge, ent otsad langevad veidike, on inimene erakordselt energiline ja taltsutamatult innukas.

Jälgides inimese kinnist suud profiilis, on suhteliselt kerge märgata, kas suu eendub või taandub. Väljapoole eenduv suu näitab tavaliselt, et inimene on aktiivne, otsustav ja kiire mõtlemisega. Sissepoole taanduv suu osutab kalkuleerivale loomusele.

Tihtilugu sobivad üla- ja alahuul halvasti kokku ning üks katab teist. Kui ettepoole tungib ülahuul - mis märgib lihtsalt taanduvat alahuult - siis on see märk ennasttäis otsustusvõimetust inimesest. Sellisel inimesel on küllastumatu libiido ja sageli on tal abieluvälised suhted. Kui kattumine on vastupidine, on tegu iseka inimesega, kelle abielu pole tõenäoliselt õnnelik.

Kui naise suujoon näib suunurkadest kõverduvat mõistatuslikuks naeratuseks, on tegu ülimalt tundelise inimesega. Hiina näolugejad nimetavad sellist huulte kuju selili kuusirbiks. Tavaline on see ilusate naiste puhul. Niisuguse suuga naistest saavad head abikaasad.

Meestel esineb selliseid huuli harva ja kui see nii ongi, siis on tegu pehme ja naiseliku loomusega. Need mehed on tihti kunstikalduvustega.

Lõdvalt sulguv allapoole nurkadega suu hoiatab tormilise loomuga inimese eest. Abielu temaga lõpeb tavaliselt lahutusega.

Vanade hiina tekstide järgi aitab suu määrata eluiga. Pikka eluiga näitavad omadused: lai suu teravalt piiritletud nurkadega, mis avaneb pika horisontaalse ristkülikuna. Üla- ja alahuul on heade proportsioonidega ja hästi tasakaalus. Värsked tervet värvi kindlapiirilised huuled peegeldavad head tervist ja sisemist elujõudu.

Lühikest eluiga näitavad omadused: lillakad või tumedat tooni huuled. Väike suu ja suur pea. Kõver ja sissepoole tõmbunud väike suu.

Allikas: T. T. Mar "Näolugemiskunst"

Loe lisaks: Näolugemiskunst: vaata, mida su silmad sinu kohta näitavad

Pane peopesad kokku ja vaata, mida armastusejoon näitab sinu romantiliste suhtete kohta

Tahad teada oma saatust? Käejooned paljastavad tuleviku saladusi!

Käelugemise saladused | Sõrmede kuju näitab sinu iseloomu ja võimalusi eduks

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Käekiri räägib inimese seksuaalsusest: õpi ennast ja teisi paremini tundma!

Feng shui spetsialist Siret Seeder õpetab: mida selga panna, et edu ligi tõmmata?

KOMMENTEERI!