Hiina kalendri järgi algas metallroti aasta: mida see sinu jaoks kaasa toob?


Hiina kalendri järgi algas metallroti aasta: mida see sinu jaoks kaasa toob?
Foto: depositphotos.com

Hiina uusaasta on püha, mis tähistab uue aasta algust Hiina traditsioonilise kalendri järgi. Hiina uusaasta esimene päev algab noorkuuga, mis ilmub 21. jaanuari ja 20. veebruari vahel. Seekord on uusaasta alguseks 24. jaanuar. Loe, mida Roti aasta sulle kaasa toob.

ROTT

Rotti ootab ees igati suurepärane aasta. Tööalaselt läheb väga edukalt, vältima peaks ainult äkilisi suunamuutusi, kahtlasi tehinguid ja pealiskaudsust. Kui ollakse pühendunud, siis on võimalik jõuda väga kaugele. Armastuse osas näitab Rott nüüd ise rohkem initsiatiivi ja see võimaldab ka jõuda tõeliste tunneteni. Kui üldiselt on Rott kergesti armuv, siis nüüd on lõpuks tema südames see "üks ja õige". Tervise osas peaks jälgima, et ei muututaks liiga laisaks. Tuleb teadlikult enda eest hoolitseda ja regulaarselt liikuda või sporti teha. Muidu on oht, et kogunevad ülekilod ja tervis kannatab.

HÄRG

Härja jaoks saab aasta olema väga eriline just perekonna, sõprussuhete ja armastuse poolest. Tuleks hoida need valdkonnad oma elus harmoonias ja õitsemas. Sel juhul tunneb Härg end turvaliselt ja hästi. Pealiskaudsetele ahvatustele ei tasuks järgi anda, sest see tooks ainult südamevalu. Tööd saab olema palju, ent see toob endaga ka loodetud tunnustuse ja saavutused. Raha tasub sel aastal pigem koguda, mitte kulutada, sest on oht teha väljaminekuid, mida hiljem kahetsetakse. Tervise eest peab Härg hästi hoolitsema, kui tahab ka tulevikus terve olla. Alustada tasuks tervislike eluviisidega ja olla järjepidev.

Seotud lood:

TIIGER

Tiiger peaks võtma oma peresuhted ja armastuse teema tõsiselt käsile. Kui ta tahab kogeda suurt tunnet, siis tasub sellesse ka kogu oma hing ja süda panustada. Kõike, mida sel aastal ette võetakse, tuleb teha südamega. Kui tehakse pühendunult tööd ja tegutsetakse enda jaoks õigel alal, siis on oodata sissetulekute suurenemist ja uusi huvitavaid võimalusi, mis lasevad enda karjäärialaseid ambitsioone ellu viia. Tervisele mõeldes peaks hakkama tõsiselt tegelema halbadest harjumustest vabanemisega.

JÄNES/KASS

Kassil/Jänesel seisavad ees muutused, mis puudutavad peaaegu kõiki eluvaldkondi. Tähelepanelik peab olema inimsuhetes, sest teele võib sattuda palju selliseid, kelle kavatsused ei ole just kõige ausamad. Uusi suhteid luues tasub pigem järgida motot - tasa sõuad, kaugele jõuad. Valikuid tuleb ette ka seoses tööasjade ja rahaga. Oluline on mitte liigselt emotsioonidel end kanda lasta, vaid lubada endal enne otsuste langetamist rahuneda ja asju korralikult läbi mõelda. Südamega tehtud otsused toovad võimaluse saavutada suurem majanduslik heaolu ja stabiilsem kodune elu. Tervise eest hoolitsemisel tuleb meeles pidada algtõdesid, alates tervislikust toitumisest ja liikumise vajalikkusest. Mõistlik oleks käia ka arstlikus kontrollis.

DRAAKON

Draakoni jaoks ei ole alanud aasta just kõige kergemate killast. Elu pakub nüüd nii meeldivaid kui ka ebameeldivaid üllatusi. Õnneks on Draakonil piisavalt armastavad lähedased ja sõbrad, kes aitavad kõikide saatuse keerdkäikudega toime tulla. Armastuse osas tuleb eesmärgid paika panna ja ise teadlikult romantika jaoks aega võtta, vastasel korral ei saa südameasjade osas mitte mingit selgust majja. Töö- ja rahaasjades võib esineda tagasilööke, kuid need on õnneks ajutised. Kaotada ei tohi eneseusku, sest just pühendumisega edasiliikumine aitab madalseisudest üle. Tervise osas on oluline, et loobutaks neist kahjulikest harjumustest, mis ikka ja jälle Draakoni enda haardesse tõmbavad. Nüüd tuleb end kokku võtta ja ise muutusi ellu viia.

MADU

Mao aastal sündinud inimene peab õppima teel olevaid takistusi ületama ja oma kiusatustega toime tulema. Raha osas ootab ees keeruline aeg. Oma väljaminekud tuleks hoolega üle vaadata, riskantsetest tehingutest tuleks hoiduda ning võlgu võtta ega anda ei tohi. Keskenduma peaks õppimisele ja enda oskuste täiustamisele. Karjääriredelil ei õnnestu tõusta ehk nii kiiresti kui loodetakse, kuid kõige olulisem on mitte kaotada oma motivatsiooni. Uued võimalused avanevad seal, kust seda oodatagi ei oska. Sama on ka armastuses. Südameasjad ei ole samuti kõige lihtsamad, kuid kõik siiski laabub, kui välditakse hullumeelseid otsuseid. Jää endale kindlaks ja juhindu oma südame juhatusest. See viib sind armastuseni, mida sa poleks osandki loota.

HOBUNE

Hobust ootab ees suurepärane aasta ja seda eriti siis, kui ollakse ise valmis muutuma. Hobustel on kõik võimalused selleks, et leida endale unistuste partner, tõusta karjääriredelil ja viia oma füüsiline tervis supervormi. Tuleb lihtsalt teha väikesed muutused oma mõttemaailmas ja kõik unistused on sel aastal saavutatavad. Töö- ja rahaasjades ootavad põnevad pakkumised, mille osas tasuks saada iseendas kahtlemisest võitu ja neist lihtsalt kinni haarata. Tervis on see valdkond, mille osas Hobune peaks olema tähelepanelik. Võib esineda tervisemuresid ning pead ehk enda eest nüüd rohkem ja teadlikumalt hoolitsema. Hästi mõjub karastamine ning ka rohkem puhkust ja und ei tee paha.

LAMMAS/KITS

Ees ootab pöördeline aasta, kus tuleb valmis olla ootamatusteks nii töö kui armastuse osas. Südameasjade osas on võimalik kohtumine inimesega, kellest saab uus parim sõber või unistuste armastatu. Välistatud pole uuesti suhete üles soojendamine inimesega, kes oli kuna oluline ja lähedane, kuida kellest saatus eemale viis. Raha tuleb sel aastal sisse hästi aga sama kiiresti läheb see kõik ka välja. Tasuks mõelda säästmise peale. Tööalaselt läheb suurepäraselt, kui ise tööd tehakse ja vaeva nähakse. Kõik see, millega pühendunult tegeletakse, toob häid tulemusi. Tervise osas tuleks oma toitumine üle vaadata, kuna just seedeelundkond ja kehakaal on need, mis võivad probleeme tekitada.

AHV

Sel aastal Ahv laiselda ei tohi. Kui on soov oma elu erinevad valdkonnad korras hoida ja ise rahulolev olla, siis tuleb ka teadlikult ja täie pühendumisega panustada. Armuasjades ootab ees segane aeg, võib tulla nii suur armumine kui ka hoopis valus lahkuminek. Ükskõik, kumb see siis olema saab, Ahv peab oma tunnetega oskuslikult ümber käima. Isennast tuleb austada ja armastada, anda endale aega ning ka teiste tunnete ja soovidega tuleb arvestada. Nii suudad hoida enda südameasjad ilma suuremate vapustusteta. Töö- ja rahaasjades peab olema kannatlik ja vältima rivaalitsemist. Eriti hästi läheb neil, kes on oma äri. Tervise osas peab Ahv just oma vaimsele poolele tähelepanu pöörama. Stress, ülepinge ja liigne muretsemine võivad kaasa tuua tervisemuresid.

KUKK

Kukk peab sel aastal initsiatiivi enda kätte haarama. Seda nii töö- kui eraelu küsimustes. Kui puuduvad kõhklused ja usutakse iseendasse, siis saab see aasta olema super hea. Armastuse osas ootab ees üks eriline kohtumine, mis jätab kustumatu mulje ja mõjutab oluliselt südameasjade käiku. Raha osas peaks olema kokkuhoidlik, sest raha ei tule sisse niipalju kui loodeti, samas väljaminekud võivad olla suuremad kui tavaliselt. Tervise seisukohast peaks Kukk oma füüsilise vormi üle vaatama. Kui soovitakse olla terve ja tugev, siis tuleb hakata regulaarselt spordiga tegelema ning ka oma toidulaud hoolikalt üle vaadata.

KOER

Koera jaoks saab olema hea aasta, kui enne tegutsemist otsused hoolega läbi mõeldakse. Armastuse osas peaks olema märksõnaks truudus. Kui jäädakse ausaks, nii oma partneri kui ka iseenda suhtes, siis peaks armuelu olema probleemivaba. Koer, kes on juba pikalt suhtes olnud, peaks mõtlema, mida ette võtta, et rutiin ja igapäevaelu ei tapaks kirge ja armastust. Kui see küsimus leiab vastuse, siis toimib ka suhe suurepäraselt. Oma rahalise olukorra üle tunneb Koer sel aastal rõõmu. Mitte, et tal oleks rahavood suurenenud, vaid ta oskab olemasolevaga hästi ümber käia. Tööalaselt läheb hästi neil, kes töötavad mõnel loomingulisel ala. Tervise osas on oluline, et ei unustataks iseennast ning leitaks tasakaal töö ja puhkuse vahel.

SIGA

Sel aastal tuleb initsiatiiv enda kätte haara, siis saavutab Siga just seda, millest on unistanud. Armuelu võib pisut peavalu valmistada, sest Siga ei ole päris kindel, mida või keda ta täpselt tahab. Kui ta enda jaoks asjad selgeks mõtleb, siis hakkavad ka armastusega seotud teemad lõpuks laabuma. Tööalaselt tuleks mõelda heade suhete hoidmisele ja loomisele. Just läbi kontaktide saad nii uusi põnevaid pakkumisi kui ka suudad kõik hetkel käesolevad teemad edukalt toimima saada. Raha peaks sisse tulema hästi, kuid kahjuks tahab Siga seda ka kulutada rohkem kui vaja. Tasub oma väljaminekud hoolikalt läbi vaadata. Tervise osas tuleks mõelda oma immuunsüsteemi tugevdamisele.

Loe lisaks: Pimeda selgeltnägija Vanga ennustused aastaks 2020 ja kaugemaks tulevikus

Mai-Agate Väljataga: kunagi oskas inimkond vabalt telepaatia keeles suhelda

Feng Shui sinu voodis: kuidas peaga erinevas suunas magamine sinu elu mõjutab

KOMMENTEERI!