HEA PÄEV! 13. ja reede saab olema suurepärane just nende sodiaagimärkide jaoks!


HEA PÄEV! 13. ja reede saab olema suurepärane just nende sodiaagimärkide jaoks!
Foto: depositphotos.com

Paljudel on tänase kuupäeva suhtes pisut ebausku varuks. Kardetakse, et tabab ebaõnn või juhtub midagi hirmsat. On aga mõni sodiaagimärk, kes ei pea täna mitte midagi katma ja sel pole juhuse või õnnega midagi pistmist. Vaata järgi, kes on need õnnelikud, kellel saab olema suurepärane päev!

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Täna avalduvad sinu võimed ning vaime ja füüsiline tugevus täiel määral!

Tunned end enesekindla ja võitmatuna ning suudad olla täielikult kohal igas hetkes, milles viibid. Praegu on sinu jaoks esiplaanil oma suhete korrastamine. Sa tead, mida tahad ja ka seda, mida sa ei taha. Seega, kui tunned, et on õige aeg, siis lase oma ellu armastus. Samas, kui tunned, et sinu elus on mõni suhe, mis enam ammu ei toimi ning millest oleks targem loobuda, siis tee meelekindel otsus ja liigu edasi. Täna on hea päev, et tuua oma südameasjade ja suhete osas kord majja.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sinu sisemine jumal või jumalanna ärkab jõuliselt ning annab sulle maagilised võimed!

Oled end lähiminevikus tundnud veidi kummaliselt ning sinu emotsioonid on kõikunud üles-alla. Täna aga tunned, et oled saavutanud rahu iseenda ja välismaailmaga. Sa suudad soovi korral mägesid paigast liigutada, oma elu ümber korraldada, panna paika tulevikuplaane ning edastada oma soove universumile nii, et need täituksid. Sinu jaoks on täiesti maagiline päev, mil suudad luua oma ellu seda, mis täidab su hinge ja toidab su unistusi.

Seotud lood:

Loe lisaks: 13 JA REEDE: võimsa nõia Viktoria Raidose soovitused tänaseks päevaks

13. kuupäeva maagiline rituaal: mured minema

MAAGILINE PÄEV: täna on 13. kuupäev ja reede!

KOMMENTEERI!