Feng shui ja peeglid - kas, kus ja kuidas kasutada?


Feng shui ja peeglid - kas, kus ja kuidas kasutada?
Foto: depositphotos.com

Peegleid on teinekord nimetatud lausa feng shui aspiriiniks, sest nendega saab "ravida" mitmeid ruumiprobleeme. Oluline on aga see, et kasutaksid neid õigesti, muidu võivad need soovitule hoopis vastupidise efekti anda. Jagame Moodnekodu.delfi.ee vahendusel näpunäiteid, kuidas peeglid interjööris ruumi kasuks tööle panna!

Kuidas saavutada peeglite abil positiivne mõju?

Kasuta täismõõdus peegleid, millest näed end kogu pikkuses. See loob mulje terviklikkusest iga kord kui end peeglist näed. Väikesed või plaatidest või väiksematest fragmentidest koosnevad peeglid loovad lõhutud mulje.

Riputa peegleid kohtadesse, kus neist peegelduvad kaunid vaated õueruumile. Sellega laiendad õueruumi ning tood ka siseruumidesse looduse tervislikku chi energiat.

Kasuta peegleid kohtades, kus need toovad ruumi valgust ja liikumist. Näiteks suuremõõduline peegel pikas pimedas koridoris tõmbab koridori chi energiat ning aitab sellel mööda su kodu laiali levida.

Paigalda peegel kodu sissepääsu lähedale. See aktiveerib feng shui vee elemendi ning pakub sulle uksest välja astudes positiivse vilksatuse iseendast.

Seotud lood:

Aseta peegel seinale, mis on sinu kodu puuduva bagua piirkonna piiriks (näiteks kui sinu suhete piirkond jääb naabri korterisse). See aitab ruumi visuaalselt laiendada ja loob sümboolselt puuduva ruumi.

Loe järgmiselt lehelt, kus peegleid vältida...

KOMMENTEERI!