Ela oma südame järgi: vali järjekindlalt vaid seda, mis tekitab sinus hea tunde


Ela oma südame järgi: vali järjekindlalt vaid seda, mis tekitab sinus hea tunde
Foto: depositphotos.com

Praegustes energiates on eluliselt oluline ja ülimalt vajalik hoida oma elu lihtsana. Eemalda oma elust kõik ebaoluline, lase lahti kõigest, mis sinu hinge jaoks tõene ei tundu. Usalda oma sisetunnet, ainult sina ise tead, mis on sinu jaoks tõene ja õige. Su keha annab sulle samuti teravalt märku kõigest, mis tasakaalust väljas või ei teeni su kõrgemat hüve. Vaata üle oma tõekspidamised, hinda ümber eelistused ja arvamused, muuda suhtumisi. Korista oma elukeskkond, vaata üle suhted, kõrvalda üleliigse stressi allikad. Loobu kanda võetud võõrastest koormatest. Pane suhted ja tervis oma elus päevakorras esikohale. Et olla terve, on vaja olla füüsiliselt aktiivne, see on oluline, et energiat endas ja enda kaudu liigutada ning maandada. Suvine loodus pakub küllaldaselt võimalusi värskes õhus liikumiseks iga ilmaga, see on parim viis enda maandada ja rahustada, vahendab Kristallikoda.ee.

Jälgi oma mõtteid ja tundeid, kõik mis üles kerkib tuleb eesmärgiga saada ümber hinnatud ja vabastatud. Pole mõtet püüda kontrollida olusid ja inimesi, see ei õnnestu nagunii ja lõpeb varem või hiljem tagasilöögiga. Keset praegust möllu, mil järjest purunevad kõikvõimalikud illusioonid ja tuleb ilmsiks kõik peidus või varjul olnu, võib tekkida soov varjuda, eralduda, end isoleerida ent ka see lõppeks peagi vaid tagasilöögiga. Pealiskaudsuse ja möödavaatamise aeg on möödas. Varjuda pole enam kuhugi, on aeg võtta olemasolev lihtsalt vastu sellisena nagu see on, aktsepteerida seda, lubada asjadel olla nagu nad on, vältides seejuures süütunnet ja süüdistamist.

Seotud lood:

Kõik on nagu on ja saab nii olla ainult vastavalt sinu valikutele. Tee lihtsalt uued valikud, millest lähtuvalt saaks su elu hakata muutuma sobivamas suunas. Lase möödunul minna. Ütle oma soovid, vajadused ja unistused välja. Lase endal lihtsalt olla, valides järjekindlalt seda, mis tekitab sinus hea tunde. Sulle sobivama elu loomine on sinu enda kätes. See on vaid otsuse ja valiku kaugusel.

Sinu otsusest, sinu valikust saab alguse sündmuste ahel, mis viib sind soovitu suunas. Tähtis on teadvustada, et sinu elu sõltub sinu enda valikutest. Sul on olemas loomise vägi, kasuta seda teadlikult. Alati on midagi, mida saad muuta, mida valida, et saavutada endale sobivamaid tulemusi oma elus. Leia üles inimesed, kellega suhtlemine viib sind soovitud suunas edasi, annab sulle avara ja kerge enesetunde, perspektiivi edasi liikumiseks, pakub pinget, paneb mõtlema ja elu ümber hindama. Suhtle nendega, kes on sulle sobiva maailmapildi poolt, mitte sobimatu vastu. Hoidu kurtmisest, rahulolematusest ja protestist, need on madalsageduslikud energiad, mis hoiavad sind kinni vanas ohvienergia mustris ega lase vabalt edasi minna.

Kasvab see, mida oma tähelepanuga toidad. Seega, kui vajad rahu, siis lase endal rahuneda ja olla rahus, kui vajad puhkust, siis võta aega ja puhka, kui vajad armastust, siis leia endas armastuse tunne ja ole selles. Need on seemned, mis hakkavad kasvama kui neid oma tähelepanuga järjekindlalt toidad. Tee otsus ja valik tunda end hästi. Ära püüa ega pürgi. Lihtsalt ole.

Allikas: Kristallikoda.ee

Loe lisaks: Emotsionaalne vabadus saabub hetkest, mil sa ei osale olukordades, mis sind lõhuvad

Sinu tunne on loomejõud ja tööriist, sinust eraldi seisev energiaväli

Tunnete muutmine: praktilised sammud positiivsete tunnete tekitamiseks

Päranduseks armastus või allasurutud tunded?

13 märki, mis näitavad, et sinus pesitsevad vaenulikkus ja viha

KOMMENTEERI!