Eckhart Tolle õpetab, kuidas lõpetada ülemõtlemine

 (1)
Eckhart Tolle õpetab, kuidas lõpetada ülemõtlemine
depositphotos.com

Ülemõtlemine võib sind õnnetuks teha. See võib viia ärevuse ja depressioonini, magamatusest kuni selleni, et jätad elus palju võimalusi kasutamata. Ja seda kõike võib põhjustada ainuüksi õnnetu olemine. Kokkuvõttes ei ole pidev ülemõtlemine kõige parem viis elamiseks.

Loomulikult ei ole oma harjumustest kerge üle saada. Paljude jaoks on ülemõtlemine sügavalt juurdunud probleem. Sama palju kui me mõistame ülemäärase mõtlemise negatiivset mõju, ei suuda me siiski sellest ennast täielikult eemaldada.

Siin saab maailmakuulsa spirituaalse õpetaja Eckhart Tolle nõuanne ehk aidata.

Eckhart Tollel on ülemõtlemisega omad kogemused. Maailmakuulus spirituaalne õpetaja tunnistab, et ta oli väga pikka aega depressioonis, kuni ta tegi 29-aastaselt läbi sügava transformatsiooni. Väga suur osa sellest transformatsioonist oli seotud sellega, kuidas Tolle harjutas end olema käesolevas hetkes.

Tolle ütleb, et ülemõtlemine on sõltuvus ja ainuke võimalus, kuidas murda sõltuvust, on praktiseerida mitte-mõtlemise seisundit. Ülemõtlejad peavad oma üle-aktiivset meelt rahustama. Ja selleks on Tollel väga huvitav viis, kuidas ta seda õpetab.

Seotud lood:

Kuidas Eckhart Tolle ülemõtlemise mustrit murdma õpetab, saad vaadata lähemalt videost.

Toimetas: Triin Katriin

Allikas: Davidwolfe.com

Loe lisaks: 24 tsitaati Eckhart Tollelt elu, õnne ja kannatuse kohta

Eckhart Tolle: vabanemise võti peitub olevikuhetkes

Avasta oma südame tarkus ja päästa valla omaenda ehtne vägi

Dalai-Laama 10 mõtlemapanevat tsitaati

13 väekat mõttetera vaimsetelt õpetajatelt

Loe lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Eckhart Tolle raamatuid "Siin ja praegu: kohaloleku jõud", "Uus maailm" ja "Meelerahu hääl".

KOMMENTEERI!