Detsember 2020 saab olema parim just nende kolme sodiaagimärgi jaoks!


Detsember 2020 saab olema parim just nende kolme sodiaagimärgi jaoks!
Foto: depositphotos.com

Saabunud on aasta viimane kuu, mis toob hoolimata kõigest siiski kaasa pidulikuma ja rõõmsama meeleolu. Kuigi sel aastal toimub jõulude ja aastavahetuse tähistamine ilmselgelt hoopiski vaiksemalt ja rahulikumalt, tasub allpool nimetatud kolmel sodiaagimärgil kätte jõudnud kuud kogu hingest nautida. Vaata järgi, millised on need sodiaagimärgid, kelle jaoks toob detsember kaasa imelise aja.

Astroloogiliselt mõjutab praegune "varjutuste periood" kõiki sodiaagimärke, kuid positiivsema poole pealt on esiplaanil kolm märki, milleks on Kaksikud, Lõvi ja Ambur.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Detsember toob sinu jaoks kaasa uut hingamist ja positiivseid üllatusi. Eriliselt on aktiveerunud kõik valdkonnad, mis on seotud suhtlemisega. On hea aeg parandada nii pere- kui sõprussuhteid. Samuti tekivad nüüd suurepärased võimalused, et oma südameasjade olukorda korrastada ning astuda suur samm edasi. Kui sul on olemas armastav partner, siis suureneb lähedus, üksteisemõistmine ja kirg. Kui oled vallaline ja alles ootad oma teise poolega kohtumist, siis ka selleks on praegu suurepärased võimalused. Sinu teele saabub keegi, kes köidab sind nii vaimuka vestlusega kui ka oma sarmiga.


KOMMENTEERI!