ARMASTUSE ASTROLOOGIA | Kuidas käituvad erinevate sodiaagimärkide esindajad siis, kui nad on armunud?


ARMASTUSE ASTROLOOGIA | Kuidas käituvad erinevate sodiaagimärkide esindajad siis, kui nad on armunud?
Foto: depositphotos.com

Kuidas käitub sinu ihaldusobjekt siis, kui ta on armunud? Milliseks muudab armastus sinu käitumise? Et selles segases loos pisut selgust saada, tuleb meile appi astroloogia. Loe, milliseks muudab armumine erinevate sodiaagimärkide esindajad!

Tulemärgid - Jäär, Lõvi, Ambur

Jäära õnnetud austajad peavad läbima arvukalt tunnete ja närvide kontrolli enne lõppfinaal jõudmist, mida ilmestavad igavese truuduse vanded ja vanaema tuntud pirukate söömine. See, et finaliste on tavaliselt aga nii vähe, ei morjenda Jäära ennast sugugi.

Lõvid on temperamentsed ja elevil, kui nad on väljavalitu leidnud - tavaliselt leiavad nad neid suhteliselt sageli, mis teeb kogu asja olemuse pehmelt öeldes keeruliseks. Nad on ka võimelised reetma oma praegust armsamat eeldusel, et teine sellest teada ei saa. Ta lihtsalt januneb pidevalt uue järele aga vanal ja äraproovitul on ka samas raske minna lasta.

Ambur on armastuse vallas sageli tegevusetu, kuid see tuleb talle igati kasuks. Sageli teeb tema väljavalitu ise esimese sammu ning see hoiab ära kaose. Tegutsema hakates ei suuda lihtsalt keegi enam midagi Amburist aru saada.

KOMMENTEERI!