Ära neid kurjaks aja! Need on kolm sodiaagimärki, kes ei andesta, vaid otsivad kibedat kättemaksu


Ära neid kurjaks aja! Need on kolm sodiaagimärki, kes ei andesta, vaid otsivad kibedat kättemaksu
Foto: depositphotos.com

Kui keegi teeb sulle ülekohut või ajab sind endast välja, siis enamasti sa kas ootad neilt vabandust, distantseerid end, nõuad neilt vastuseid või liigud lihtsalt edasi. Aga mitte alati ei lähe asjad nii lihtsalt, sest on olemas sodiaagimärgid, mille esindajad ei andesta neile tehtud ülekohut, vaid otsivad kibedat kättemaksu.

Inimesed on erinevad ja mitte alati ei näita sodiaagimärk seda, kuidas üks või teine käitub keerulises olukorras, kus ego saab haavata. Küll on aga olemas sodiaagimärgid, mis annavad oma esindajatele kaasa pikema viha ja erilise õiglustunde, mis teeb mõtted kättemaksust omaseks ja üsna ainuvõimalikuks lahenduseks.

Millised on need sodiaagimärgid, mille esindajatega ei tasu tüli kiskuda?

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Kui sa oled talle käkki keeranud, siis saab tema elu mõtteks sind hävitada. Parem palka endale heaga ihukaitsja ja magades hoia üks silm lahti, sest Skorpioni sodiaagimärgi esindaja ootab ainult võimalust, millal ta saab sulle koha kätte näidata. Kättemaks on tema teine nimi. Parem on temalt alandlikult andestust paluda, sest muidu jäädki igaveses hirmus ja kirves pea kohal elama. Skorpion soovib, et sa kannataksid samamoodi kui tema, et sinu piinad oleksid alandavad ja lõppematud. Sest see, kui sa pääsed karistamatult, lööb tema arust universumi korra uppi. Ta ju hoolitseb ainult tasakaalu eest ja sinu osaks on taluda tema (loe: karma) karistust.

KOMMENTEERI!