ALKEEMIA TAROSKOOP. Su teele satuvad kiusatused, kuid saad neist võitu


ALKEEMIA TAROSKOOP. Su teele satuvad kiusatused, kuid saad neist võitu
Taro kaardidFoto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 31.07 - 06.08

Nädala energiaid esindavad saatan ja karikate üheksa. Nüüd puutud kokku teemadega, mis toovad esile sinu nõrgad kohad ja panevad sinu moraalse tugevuse proovile. Võid kõige ootamatumal moel kokku puutuda sellega, millele sa vastu panna ei suuda. Ainus võimalus oma sisemiste deemonitega võitlemiseks on see, et sa ei väldi oma tundeid, vaid võtad neid nii nagu need on. Mine rasketest hetkedest läbi ja jäta need seljataha.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd meenutab elu sulle, et sinu enda võimuses on näha elu kas rõõmsates või hoopis hallides toonides - kõik sõltub sellest, kuhu sätid oma fookuse. Ära kurvasta liigselt kõige selle pärast, mida sul ei ole või mida sa ei saa. Vaata asju realistliku pilguga ning keskendu positiivsele oma elus.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib narr. Pane end valmis selleks, et astuda vastu uutele algustele oma elus. Ava silmad ja sa näed, kui palju põnevaid võimalusi on sinu teel, mida saad ära kasutada ja enda jaoks tööle panna. Ole avatud ja vaata, mida saatus sulle pakub - tal on varuks palju põnevaid üllatusi.

Kalad (19. veeb - 20. märts)
Nädalat iseloomustab sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Nädala kaardiks on erak. Nüüd otsid pigem vaimuväärtusi ja soovid oma sisemaailma senisest enam süveneda. Naudid rahulikku aega, kus saad looduses viibida, lugeda või nautida kauneid kunste. Suured seltskondlikud üritused ja tihe suhtlemine pigem väsitavad sind ning tekitavad stressi. Leia endale aega, kus saad täielikult iseendale pühenduda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)
Algavat nädalat iseloomustab müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.
Kaksikud (22. mai - 21. juuni)
Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.
Vähk (22. juuni - 23. juuli)
Nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.
Lõvi (24. juuli - 23. august)
Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on aeg lõbustusteks ning oma edu tähistamiseks. Lase oma sisemine laps välja ja naudi täiel rinnal elu poolt pakutavat. Ära karda loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavuststoonist välja ja lase elul end üllatada.
Neitsi (24. august - 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama edukaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.
Kaalud (24. september - 23. oktoober)
Nädala võtab kokku karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!
Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Kuigi otseselt ei ole midagi pahasti, kimbutavad sind aegajalt negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.
Ambur (23. november - 21.detsember)
Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.
Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee
Seotud lood:

Loe lisaks: Millised taimed sobivad kõige paremini sinu tähemärgile?

HOROSKOOP: tähed teavad, mis on sinu roll selles elus

Igor Mang: astroloogilise sobivuse puhul on oluline nii päikesemärk kui ka Hiina astroloogia looma-aasta

Mis on sinu tähemärgi karmajärgne ülesanne selles elus?

KOMMENTEERI!