ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal on rõhk inimsuhetel ja armastusel


ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal on rõhk inimsuhetel ja armastusel
Taro kaardidFoto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 19.06 - 25.06

Nädala energiaid esindavad karikate kaks ja sauade kuningas. Kõige olulisemaks kujunevad sel nädalal inimestevahelised suhted. Otsitakse rahu, harmooniat ja üksteisemõistmist. Suhtlemist ja toredaid kohtumisi on nüüd rohkem kui tavaliselt ja see annab võimaluse ka romantiliste suhete tekkimiseks. Praegu on õhus energiad, mis lubavad avada südant ja alustada uusi suhteid, uut eluetappi ja vabaneda vanadest mustritest. Oled rohkem avatud seiklustele ja uue avastamisele ning see lubab sinu ellu uusi tuuli.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on surm. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi küll toimuda üleöö, kuid ometi tunned juba praegu, et asjad ei ole enam kaugeltki nii nagu need varasemalt olid. Sa võid tunda end esialgu pisut ebakindlalt, kuid kui hakkad end tasapisi juba praegu uute oludega harjutama, siis ei suudad sa uusi olusid paremini vastu võtta. Hoia oma meel ja süda avatud!

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kolm. Kui sinu elus oli mingi seisak, siis nüüd võid tunda kergendust - kõik hakkab taas liikuma ning seda veel sinu jaoks positiivses suunas. Sa oled eriliselt võimekas tööga seotud valdkondades ning see tekitab ka võimalused oma finantsolukorra parandamiseks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd edenevad hästi nii töö- kui eraeluga seotud teemad. On väga tõenäoline, et osaled mõnel üritusel, mis kujuneb sinu jaoks loodetust hoopis toredamaks. Lase oma meel vabaks, ära mõtle üle ja naudi julgelt seda, mida sulle pakutakse.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd meenutab universum sulle väga jõuliselt, et sinu elu on täpselt selline, kuidas sa seda ise enda jaoks kujundad. Kui sätid oma fookuse neile asjadele, millega sa ei ole rahul, millest sul puudu on või mis meelehärmi valmistavad, siis kogedki, et elu on täis raskusi ja ebaõnne. Kui aga keskendud sellele, mis on hästi, siis leiad küllaldaselt põhjust rõõmustamiseks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd on sul võimalus kokku puutuda uute algustega oma elus. Need on kõik väga positiivse alatooniga, seega saad uute ja suurepäraste kogemuste osaliseks. Väga hea aeg on praegu kõigi maiste ja materiaalsete teemadega tegelemiseks. Samuti kulgevad hästi rahaga seotud tehingud, investeeringud, uute projektide alustamine, kinnisvara ost-müük.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade paaž. On saabunud aeg, kus saad oma töö vilju maitsta. Oled tegutsenud selle nimel, et oma eesmärke saavutada ja nüüd oled jõudnud uude teeotsa oma elus. Sulle avanevad uued võimalust, saad põnevaid pakkumisi ja võimaluse kogeda seiklusi. Lase oma nooruslik ja mänguline pool valla ning naudi praegust aega täiel rinnal.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Tunned, et kannad oma kukil kogu maailma raskust ning ei tea, kuidas sellest vabaneda. Võta endale hetk aega, et mõelda pisut järele. Kas kõik see, mille pärast sa muretsed, kuulub üldse sulle. Sa kipud enda kandma võtma teiste kohustusi, muresid ja eluraskusi ja tegema enda elu sellega hoopis keerulisemaks, kui see tegelikult on.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sa kipud üle mõtlema ja muretsema liiga palju. Muretsemisega pole aga kunagi midagi parandatud. Vaata need teemad, mis sulle meelehärmi valmistavad, rahulikult üle ja tee plaanid, kuidas üht või teist olukorda lahendada. Mida praktilisemalt sa aju vaatad, seda kergemini suudad ka tagasi maapinnale tulla ja näha asju nii nagu need on.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd ootab sind ees kõva töö, kus eriti oluline on see, et pööraksid tähelepanu just detailidele ja pisiasjadele. See töö võib olla nii erialane, kui ka hoopis vaimne töö iseendaga. Igal juhul tasub sul olla hoolikas ning mida keskendunum ja püüdlikum oled, seda paremaid tulemusi saavutada.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ja soovid, et saabuksid rahulikumad ja stabiilsemad ajad. See võib tähistada nii muret oma töö- ja rahaasjade pärast, kui ka hingelise rahulolu ja harmoonia vähesust. Kui sa tunned, et vajad nõu või abi, siis ole julge ja küsi, sest jagatud mure on alati pool muret.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Sul on selged ideed, mida soovid ellu rakendada ning hetkel tunned endas ka suurt energiatulva ja teotahet, mida vajad oma projektide käivitamiseks ja tööshoidmiseks. Tegutsed kirglikult oma eesmärkide nimel ning suudad mängleva kergusega ka ümbritsevaid oma plaanidesse haarat ning töösse rakendada.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!