ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg teha julgeid samme oma unistuste suunas


ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg teha julgeid samme oma unistuste suunas
Taro kaardidFoto: depositphotos.com

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks?

Nädala ülevaade: 7.11 - 13.11

Nädala üldist nägu kujundavad müntide seitse ja surm. Sa oled jõudnud teelahkmele, kus pead tegema kindla otsuse, kuhu suunas hakkad edasi liikuma. Sa oled sisemiselt ette valmistatud selleks sammuks ning nüüd on ainus, mida tegema pead, julge liikumine oma eesmärkide suunas. See viib sind küll esialgu tundmatutesse oludesse, kuid kohaned kiiresti, sest sul on olemas kõik, mida vajad oma uues eluetapis.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on maailm. Oled nüüd iseenda ja ümbritseva maailmaga rohkem kontaktis, suudad tähele panna märke, mis sulle saadetakse ja kõnnid mõõda oma südame rada. Suudad leida lahendusi probleemidele, mis varasemalt ületamatud tundusid ning leiad ümbritsevatega kergelt ühise keele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade viis. Sa oled suutnud end vaevanud probleemidest küll üle saada, kuid selleks pidid maksma üsna kallist hinda. Võibolla surusid maha oma sisemise hääle või polnud sa kellegi suhtes lõpuni aus. Igatahes jääb see sind sisemiselt kripeldama. Parim, mida teha saad, on võtta kogu olukorda kui väärtuslikku õppetundi ja teha järeldused, kuidas peaksid tulevikus toimima.

Seotud lood:

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab õnneratas. Kui soovid õnnelikku ja rahuldust pakkuvat tulevikkus, siis pead võtma vastutuse oma elu eest täielikult enda peale. Ära ole pelgalt osaline teiste plaanides, vaid mine seda rada mööda, mis on sinu hinge ja südamega kooskõlas. Kui oled enda vastu aus ja käitud parimal võimalikul viisil, siis pole sul ka tulevikus midagi kahetseda.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem see, et sinu töö- ja rahaasjad saaksid joone peale ja oleksid kontrolli all. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning vajadusel oled nõus andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Kohati oled lausa nii pühendunud, et unustad rõõmu ja mängulisuse sootuks - katsu sellise olukorra tekkimist vältida.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu jaoks on väga oluline kõik see, mida sa omad - sinu maine vara, suhted ja töö. Hoiad oma omandist kümne küünega kinni ja loodad, et see aitab sul kõike enda juures hoida. Klammerdumine ei ole lahendus - praktiseeri tingimusteta armastust ja ole tänulik selle eest, mis sinu elus on. Kui lased kõik vabaks, siis alles näed tõeliselt, mis või kes on määratud sinuga olema.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kaks. Praegu on sinu elus esiplaanis suhetega seotud teemad. Kõik see, mis puudutab südameasju, armastust, kirge ja romantikat kerkib jõuliselt üles ning nõuab omale tähelepanu. Igal juhul on tegu positiivse märgiga, seda nii siis kui oled alles vallaline ning ootad seda õiget, kui ka siis kui sul on juba kindel partner olema.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Tegeled sellega, et hoida oma tööelu joonel, rahaasjad tasakaalus ja suhted stabiilsed. Sulle on oluline, et saaksid tunda end turvaliselt ja ümbritsetuna neist, keda saad usaldada ja kelle peale saad alati loota. Praegu on hea alustada ka uusi projekte, sest rahaasjad laabuvad eriliselt sujuvalt.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on narr. Oled spontaanne ning valmis seiklusteks. Sinus on lausa lapselik uudishimu ja entusiasm, millega võtad vastu elu poolt saadetud väljakutseid. Kui sinu teele satub midagi eriti pöörast, siis mõtle enne hoolega järele, kas tasub end sellega siduda. Kuna kipud impulsiivselt otsuseid tegema, siis võid sattuda eneselegi mõistmatult sekeldustesse.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Sa oled nüüd teelahkmel, kus on oluline eelkõige iseendale selgeks teha, millised on sinu eesmärgid ja mida oled nõus nende saavutamiseks tegema. Kui sa tead, mida sa tahad, siis suudad seda ka saada. Kui sa aga pole iseendas kindel ning ootad, et kusagilt väljast tuleks impulss, mis sinu eest otsuse teeks, siis oled sa pigem osaline teiste plaanides, mitte ei juhi oma elu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kaarik. Oled motiveeritud ja enesekindel ning see aitab sul soovi korral teha oma elus suure hüppe edasi. Oluline on see, et sa kuulaks oma lähedaste nõuandeid ja laseksid end aidata, sest läbi koostöö ja ühiste pingutuste jõuad sa palju kaugemale, kui üksi rassides ja kogu koormat enda õlgadele võttes.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Oled jõudnud väga viljakasse perioodi. Saad nii hedonistina elu nautida kui ka tulemusrikkalt tööd teha. Kasuta seda aega, et teostada oma visioone materiaalses maailmas. Eriti hea aeg on just karjääri silmas pidades. Samuti on praegu sinu jaoks raha energiavood väga soodsas liikumises. Kasuta võimalust, et kindlustada enda ja pereliikmete tulevikku. Praegu loodud väärtused on kauapüsivad.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud - lahendused saabuvad sinu jaoks ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Tasub vaid olla valmis oma mugavustsoonist välja liikuma.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!