ALKEEMIA TAROSKOOP. Olles avatud ja paindlik, lased oma ellu universumi poolt saadetud seiklused ja kingitused


ALKEEMIA TAROSKOOP. Olles avatud ja paindlik, lased oma ellu universumi poolt saadetud seiklused ja kingitused
Täht - taro kaartRider Waite taro kaardid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 14.08 - 20.08

Nädala üldist nägu kujundavad müntide kaks ja täht. Selleks, et saavutada edu ja olla õnnelik, peab olema võimalikult avatud meelega ning hoidma silmad lahti erinevatele põnevatele võimalustele, mis elu su teele toob. Kui oled piisavalt paindlik, ega klammerdu üleliia millegi külge, siis annad sa universumile võimaluse saata su ellu seiklusi ja põnevaid arenguid, mis küll ei pruugi sind hoida teada ja tuntud turvalisel teel, kuid mis kindlasti pakuvad sulle unustamatuid ja väärtuslikke kogemusi.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Rahulik periood on selleks korraks möödas. Sinu teele satuvad alatasa tegemised ja toimetused, mis ei lase sul mugavustsoonis marineerida, vaid mis tõmbavad sind kaasa ja sunnivad osalema. Isegi kui sa esialgu ei ole suurest aktiivsusest vaimustunud, siis peagi leiad, et sinu ellu on tulnud palju põnevust ja vaheldust, mida just oledki vajanud.

Seotud lood:

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õiglus. Nüüd lähtud otsuste langetamisel eelkõige kainest arvestusest ja loogikast. Pead olema ka tähelepanelik, et mitte kellegi huve kahjustada kas siis teadmatusest või veel hullem meelega. Kuna hetkel kipub karma väga kähku tagasi tulema, siis käitu teistega just niisama hästi ja õiglaselt nagu soovid, et sinuga käitutaks.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädalat iseloomustab kuu. Nüüd kipuvad üles kerkima alateadvuse varjatud saladused ja sisemised hirmud. Võta endale vajadusel aega, et tegeleda teemadega, mis su elus segadust põhjustavad ja vastakaid tundeid tekitavad. Oled hetkel väga tundlik, mis võib olla ühelt poolt küll raske, kuid teisalt aitab see sul ka tegeleda endale tähelepanu nõudvate teemadega.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled enesekindel ja vajadusel kaitsed jõuliselt oma seisukohti ja arvamusi. Sind võivad ees oodata kirglikud vaidlused, kuid suudad neist kainele mõistusele toetudes võitjana välja tulla. Peaksid ainult silmas pidama, et sa ei suruks jõuga maha oma tundeid ega vaigistaks südamehäält.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab tugevus. Sa puutud kokku teemadega, mis nõuavad sult otsusekindlust ja julgust. Pead suutma enda sõna maksma panna ning sul tuleb oma soove ja seisukohti kindlalt välja öelda, et saaksid ikka seda, mida ka tegelikult tahad. Jäta liigne tagasihoidlikus ja hirm ning võitle selle eest, mida soovid.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik. Nüüd on sind ees ootamas mõnes mõttes uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle südamelähedased ning rõõmustavad hinge. Pingelised situatsioonid ja sedased suhted lahenevad ning valitseb harmoonia ja hea läbisaamine. Väga hästi läheb neil, kes tegelevad loomingulise tegevusega. Samuti on väga hea aeg romantiliste suhete loomiseks ja parandamiseks.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued uksed. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud ühe perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid olud, mis sulle enam ei sobi. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad. Väldi ainult loorberitele puhkama jäämist, kui edu lõpuks saabunud on.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Kui oled hingega asja juures ning annad endast parima, siis antakse sinu pingutustele ka kõrgemalt poolt omapoolne panus ning asjad laabuvad eriti ladusalt.

Ambur (23. november - 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et tegeleda kõigi nende teemadega, mille oled varasemalt pidevalt edasi lükanud.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

KOMMENTEERI!