ALKEEMIA TAROSKOOP KOLLASE MAA KOERA AASTAKS | Mida on oodata armastuse, külluse ja tervise osas?


ALKEEMIA TAROSKOOP KOLLASE MAA KOERA AASTAKS | Mida on oodata armastuse, külluse ja tervise osas?
Foto: depositphotos.com

Mida toob täna algav Kollase Maa Koera aasta kaasa sinu sodiaagimärgile? Mis ootab sind ees armastuse ja suhete osas? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Kuidas on lood sinu tervisega?

Täna, 15. veebruaril kell 23.06 algab Hiina kalendri järgi Kollase Maa Koera aasta. Tänane päev on lisaks eriline ka selle poolest, et toimub Päikesevarjutus, mis küll pole Eestis nähtav ning oma mõjud annab algavale aastale kaasa ka Kuu loomine.

Jäär, Lõvi ja Ambur - mida toob Koera aasta tulemärkidele?

Armastus. Sind ootab ees aasta, kus sa oled valmis tegutsema ja härjal sarvist haarama, et oma armuelu käiku juhtida. Sul on olemas täiesti kindel nägemus sellest, mida sa tahad ning milline võiks olla sinu unistuste partner ja suhe. Selleks, et asjad ka nii läheksid, oled valmis pingutama. Sa suhtud oma südameasjadesse suure kirega ja kui oled midagi pähe võtnud, siis nii ka läheb. Sa võiksid kohati olla pisut spontaansem ja lasta ohjad lõdvemaks. Sul on suur soov ajada asju nii nagu sina soovid, kuid mõnikord näeb elu ette teisiti. Iga hinna eest ja hambad risti pingutamine võib sulle küll kätte tuua selle, mida oled tahtnud, kuid miks mitte lasta end elul ka üllatada. Nüüd soovid, et sinu suhtes oleks selgus ja ühised eesmärgid. Kui see puudub, siis on konfliktid ja lahkuminekud kerged tekkima. Sa ei soovi olla suhtes, kus ollakse lahku kasvanud või püsitakse üksteise kõrval mingil muul põhjusel kui armastus. Sel aastal on võimalik ka see, et lõpetad oma mittetoimiva suhte ja kohtad kedagi uut, kellega koos saad soovi korral alustada puhtalt lehelt.

Seotud lood:

Küllus. Töö- ja rahaasjad laabuvad üldiselt kenasti, kuid siiski tasub mõelda veidi ka raha kõrvale panemise peale. Väikesed säästud ei tee kellelegi paha. Tähelepanelikum pead olema suveperioodi, kuna siis võib ette tulla suuremaid ja ootamatuid väljaminekuid ning see võib panna sind pisut muretsema. Väldi suuri ja riskantseid finantstehinguid ja võimaluse korral lükka need sügise või lausa talve peale. Aasta teine pool peaks tooma taas stabiilsema aja ja kindlamad sissetulekud. Sel aastal üldisemalt tasuks aga vältida raha laenamist. Kui aga tõesti pead kusagilt finantsilist toetust hankima, siis mõtle enne hoolikalt oma võimalused läbi ja tegutse tõesti vaid siis, kui puuduvad igasugused riskid.

Tervis. Sind ootab ees tervise stabiliseerumine. Kui oled olnud varasemalt kimpus mõne probleemiga, mis sulle tervise seisukohast muret valmistas, siis nüüd hakkavad asjad paranema. Midagi ei muutu küll üleöö, kuid ka pisikeste sammudega edu poole liikumine on parem kui seisak. Kui sa pole enda eest hoolitsemisel väga tubli olnud, siis tasub nüüd tegutsema hakata, sest just tänaste tegudega lood sa endale tulevikku.

KOMMENTEERI!