8 märki, mis näitavad, et sa oled universumiga sünkroonsuses

 (2)
8 märki, mis näitavad, et sa oled universumiga sünkroonsuses
Foto: depositphotos.com

Mida täpselt tähendab sünkroonsus? Sõnaraamatu definitsiooni järgi kirjeldab see sõna teatud sündmusi - eriti hingelisi sündmusi, mis on näiliselt omavahel seotud, aga mida pole võimalik selgitada tavaliste põhjuslikku seost käsitlevate vahenditega. Tavakeeles tähendab see nähtus lihtsalt õigel ajal õiges kohas olemist õige informatsiooni saamiseks.

Märgid, mis näitavad, et sa oled hetkel sünkroonsuses:

1. Sa saad telefonikõne või e-kirja inimeselt, kellest sa pole juba ammu midagi kuulnud, kuid kelle peale oled viimasel ajal mõelnud. Võimalik on ka, et kohtud selle inimesega "täiesti juhuslikult".

2. Kui sul on mõni probleem või mure, siis juhtub sinuga ootamatult midagi sellist, mis on asjade käigule kasuks ning laseb sul situatsioonist tervelt ja rõõmsalt väljuda.

3. Sa vaatad filmi või kuulad laulu ja see räägiks just nagu sinu elust.

4. Mõni inimene pöördub sinu poole just samasuguse teemaga, millega sina oled pead vaevanud. Koos leiate sellele lahenduse.

5. Sinu ellu ilmuvad inimesed või sündmused, mis on ootamatud, kuid ometi nii õiged ning sinu elu ja arengut edasiviivad.

6. Mõtled millelegi ja äkki saad kas raadiost, lehest või hoopis reklaamplakatilt vastuse oma küsimusele või kinnituse oma mõtetele.

7. Sa kohtad pidevalt märke, nagu suled, numbrikombinatsioonid, mõni muusikapala.

Seotud lood:

8. Sa kohtud esmakordselt mõne inimesega, kuid tunned, justkui oleksite vanad tuttavad ning teie vahel on kohene side.

Hoia kindlasti silmad lahti tähendusrikaste kokkusattumuste märkamiseks ja hakka juba täna sünkroonsuse abil oma saatust muutma!

Loe lisaks: Mida sa päriselt tahad? Oma südamesoovide järgimine annab elule mõtte

10 tarkusetera Buddhalt õnnelikuks eluks

Sisemise rahu leidmine tuleb koos tänutunde ja armastusega

KOMMENTEERI!