6 MAAGILIST NIPPI kuuelt tuntud Eesti nõialt ja teadjalt

 (1)
6 MAAGILIST NIPPI kuuelt tuntud Eesti nõialt ja teadjalt
Foto: depositphotos.com

Loe põnevaid maagilisi nippe ja nõuandeid, mida Eesti oma nõiad, selgeltnägijad ja teadjad on jaganud oma kodu, tervise ja vaimu kohta.

Viis tarkusetera Gunnar Aarmalt

Vesi on üks tugevamaid neutraliseerivaid elemente. Iseasi on aga veesoonte ristumiskohad. Umbes iga viie-kuue meetri peal on selline häirekoht.

Maja me täiesti neutraalsele pinnale ehitada ei saa, niisugust kohta pole üldse olemas, igal pool on natukese maa tagant jälle negatiivne kiirgus. Seda saame väga hästi mõõta koera abil, kui me ei oska seda kas pendli või nõiavitsaga teha. Proovige panna koer oma voodisse või voodi alla - selle koha peale, kus teie ülakeha, need õilisorganid magades asuvad. Kui koer selle koha peal on nõus magama, kas voodi peal või voodi all, siis võite julgesti seal magada. Koer ei sea ennast kunagi negatiivsesse kiirgusesse, mitte ükski koer mitte kunagi.

Magada tuleb ikka nii, et pea oleks põhjakaarde. Magaval koeral on nina alati õiges suunas! (Kes aga magab hästi igas suunas, see magagu niimoodi edasi).

Haiguste ravil aitavad kaasa mitte ainult heli ja värv, vaid ka vorm. Sellega astume arhitektuuri valdkonda. Vorm ei mõjuta üksnes inimpsüühikat, vaid ka füsioloogiat. Kreekas kasutati lae all kaheksalehelist lootosmustrit, mis nii ruumi ümbritsedes moodustas katkematu energiavoo. Näiteks magamistoas (või ka haiglas) annab see une ajal turvatunde, vähendab info ladestumist alateadvusesse.


KOMMENTEERI!