4 lihtsat ja lõbusat viisi, kuidas õuna abil enda kallimat ja armuõnne ennustada


4 lihtsat ja lõbusat viisi, kuidas õuna abil enda kallimat ja armuõnne ennustada
Foto: depositphotos.com

Õun on ebatavaline puuvili. See on etendanud olulist rolli paljude Euroopa maade mütoloogias ja leidnud oma kindla paiga ka armuennustustes. Loe, kuidas saad õuna ja õunaseemnete abil ennustada armuõnne ja mehelesaamise võimalusi.

Aasta lõpp on alati olnud maagiline aeg ning suurepärane selleks, et ennustada endale ja teistele tulevikku. Proovi neid lihtsaid ja lõbusaid ennustusviise, mida kasutasid juba meie esivanemad, et ennustada oma armuelu käiku.

Ennustusviis nr. 1

Lõika õun pooleks. Loe üle mõlema poole seemned. Kui seemneid on paarisarv, siis ootab sind ees abielu. Kui seemneid on paaritu arv, siis abiellumist lähiajal oodata ei ole. Kui oled koos õuna poolitamisega ka mõne seemne pooleks lõiganud, siis saab armuõnn hoopis konarlik olema.

Ennustusviis nr. 2

Kui soovid teada, kas keegi sind tõepoolest armastab, siis viska kaks õunaseemet tulle ja lausu: "Kui sa mind armastad, siis prõksu ja lenda. Kui mitte, siis lama ja vaiki". Kui õunaseemned põledes pragisevad, siis on armastus kindel. Kui mingit prõksumist ei kosta, siis sel inimesel tunded sinu vastu puuduvad.

Seotud lood:

Ennustusviis nr. 3

Vana komme on oma tulevase abikaasa nime esitähe otsimine. Seisa peegli ette ja suru õunaseeme endale laubale. Seejärel hakka otsekohe tähestikku lugema. Tähega, mille ütlemise ajal seeme maha kukub, algab sinu tulevase abikaasa nimi. Kui jõuad ära lugeda terve tähestiku ja õunaseeme ei kukugi maha, siis pole sul seda nime esitähte veel tarvis teada.

Ennustusviis nr. 4

Sarnane komme on panna kahele õunaseemnele oma võimalike tulevaste abikaasade nimed ja suruda siis seemned laubale. See seeme, mis kauemaks kinni jääb, näitab, et tema nime kandja armastab sind tõesti.

Allikas: Scott Cunningham "Ennustamine algajaile"

Toimetas: Katrin Oidra

Loe lisaks: Küünlamaagia | Ennusta tule abil endale tulevikku

Tahad teada oma saatust? Käejooned paljastavad tuleviku saladusi!

Sünnimärgid ennustavad saatust! Mis ootab sind?

Mida näitab käte kuju sinu iseloomu kohta?

Šamaan Anu lihtsad õppetunnid, kuidas oma elu maagiliseks muuta

KOMMENTEERI!