Vandenõumaailma legend David Icke soovib maailma meelepettest üles äratada


Vandenõumaailma legend David Icke soovib maailma meelepettest üles äratada
David IckeTelegram.ee

Nii nagu meil tekitab alati elevust see, kui vandenõude uurija Jüri Lina kodumaale käima tuleb, et valgustada inimesi sellest, mis salanõu peetakse telgitagustes ja tagatubades, kuidas hallid kardinalid kulisside taga niite tõmbavad, et seda maailma neile soovitud suunas juhtida, siis korrutades selle salapärase põnevuse tuhandega, saate vandenõudemaailma superstaari David Icke. Saladuste paljastamise korüfee maailmaturnee suurim esinemine toimub 12. novembril 2016 Tallinnas.

Jalgpallurist vandenõumaailma superstaariks

David Icke on autor, kes viimased veerandsada aastat on uurinud globaalseid vandenõusid. Inglismaal Leicesteris sündinud Icke tegi noorena karjääri jalgpallurina, mis aga jäi üsna lühikeseks, sest tal diagnoositi vasaku põlve reumaatiline artriit. Seejärel algas tema ajakirjaniku karjäär: kõigepealt töötas ta kohalikus Leicesteri lehes, seejärel BBC spordikommentaatorina. 1980-ndate lõpus sisenes ta ka poliitikamaastikule Briti Rohelisse Partei eestkõnelejana.

Alates 1990. aastast algas tema elus suur muutuste aeg. David Icke'i üks esimesi tähtsamaid kohtumisi oli selgeltnägija ja ravitseja Betty Shine'iga, kes ennustas talle, et mees saab kuulsaks ja paljastab maailma kohta palju suuri saladusi. Teine tähtis punkt Icke'i ärkamisprotsessis oli tema reis Peruusse, kus ta koges jällegi üleloomulikku kogemust, mille käigus sai ühenduse kõrgemate teadvustasanditega.

Seotud lood:

Sellele järgnes tema elus omapärane "türkiisi periood" (nii nimetab ta ise seda kerge huumoriga, viidates toona kantud türkiissinistele riietele), mil ta kanaldas infot ja ärkas veelgi rohkem kõrgematele teadvustasanditele. Ta lõpetas oma poliitikukarjääri ja pühendus raamatute kirjutamisele. Mees üritas oma taipamisi ka avalikkusega jagada, aga ülesastumised peavoolumeedias (näiteks legendaarne-sürreaalne intervjuu BBC menusaates "Terry Wogan Show") tegid temast hoobilt naerualuse. Icke aga ei lasknud end heidutada, rühkis oma põldu edasi künda ning peale aastakümnete pikkust tööd jälgivad täna tema tegemisi sajad tuhanded inimesed.

Vandenõumaailma U2

"Suurim vangla, milles inimesed elavad, on hirm selle ees, mida teised inimesed arvavad," ütleb Icke ja lisab: "On väga oluline, et kui te teate tõde, siis öelge see välja. Kui inimestele see ei meeldi, siis hea küll, aga kui inimesed sinu tõde ei austa, pole nendega niikuinii mõtet tegeleda."

Ja oma tõe avaldamisel Icke end tagasi ei hoia. Tänaseks on ta välja andnud 20 raamatut (eesti keeles on neist kirjastuselt Matrix ilmunud "Mina olen mina! Ma olen vaba!", "Ajasilmus", "Matrixi lapsed", "Ääretu armastus on ainus tõde: kõik muu on illusioon" ja viimati triloogia "Meelepetted"), mida on tõlgitud ligi 20 keelde, ta on käinud poolesajas riigis infot kogumas ja loenguid andmas ning raporteerib oma uuringute tulemustest ka aktiivselt oma kodulehel, facebookis ja twitteris.

David Icke esinemised on omaette vaatamisväärsused. Mees ise nimetab end üheks vastuolulisemaks avalikuks kõnelejaks maailmas. Kohaletulnud publik saab sadade slaididega rikastatud värvika sõnavõtu sellest, mis tema teadmise kohaselt meie maailmas tegelikult toimub ja seda alates hommikul kella kümnest kuni õhtutundideni välja - 8-10 tunnine esinemine (paar pausi on muidugi ikka vahel, muidu publik ei jaksa kaasa kapata) pole Icke jaoks suur probleem - ta on loengupidamise maratoonar ja tema one-man-show on kirglik.

Elame manipuleeritud jamade maailmas

David Icke poolt käsitletavate teemade ring on lai, ulatudes üldfilosoofilistest maailmapildi käsitlustest vandenõu karmimate aspektideni, kuhu mahub vahele ka mõtteid inimese, armastuse ja kõiksuse olemusest. Üheks peamiseks uurimisalaks on Uus Maailmakord (NWO ehk New World Order) ja selle arhitektid - maailma valitsuste taga toimetav ja vereliinepidi võimutsev eliit, kelle ambitsioonid maailmaga manipuleerimises olla suuremad kui tavakodanik oma argielus fantaseerida oskakski. Sinna sisse mahuvad nii sisetöö 9/11, pedofiiliaskandaalid, Rockefellerite ja Rotchildide rahamaailma manipulatsioonid, illuminaadid ja bilderbergerid, sõjatööstuse ja ravimiimpeeriumite räpased telgitagused, eliidi koostöö tulnukatega, jälgimisühiskonna massikontroll ja kiibistamisoht, kõikvõimalike luure- ja salaorganisatsioonide ja lobby-gruppide ahned võimuhuvid ning väga palju muud koloriitset ja karmi.

"See, mida me näeme, ei ole juhuslik kaos, vaid organiseeritud kaos, organiseeritud ebapädevus, organiseeritud korruptsioon ja kannatused. Maailmasündmusi mõistetakse ainult siis, kui taipame, et neid orkestreeritakse kogu planeedi inimeste orjastamiseks. Mida rohkem maailm muutub, seda kiiremini kõige halvem kätte jõuab ning seda ilmsemaks saab see isegi endistele skeptikutele," kirjutab Icke oma viimases teoses "Meelepetted", mis on tema mullu ka eesti keeles ilmunud veerandsajandi pikkust uurimistööd kokkuvõttev massiivne telliskivipaksune raamat.

Tema sõnul on meie maailma kaosesse ajamine teadlik samm tollesama eliidi poolt, kes seeläbi hirmunud inimkonna veel suuremasse orjasilmusesse krutib. "Niisuguse hulluse tõttu peate olema segaduses ja ülimalt tasakaalutu, et täita nende eesmärke, kuid peamine on see, et nemad teavad, mida nad teevad. Nad pole hullud, kes põhjusetult igas suunas rabelevad. Mängus on külm kaalutlemine ning meid ümbritsev pealtnäha juhuslik hullus on mõjukas varikate, mis peidab inimkonna üha süveneva orjastamise käiku," kirjutab Icke.

Ta tsiteerib kultusfilmist "Matrix" tuntud tegelast Morpheust, kes ütleb, et paljud inimesed on praeguseks jõudnud astmele, kus nad mõistavad, et maailmaga on midagi tõsiselt valesti, kuid nad ei oska öelda, mis see on või miks nõnda toimub. "Seda nimme kavandatud hämmeldust kirjeldati 1979. aastal avaldatud dokumendis "Silent Weapons for Quiet Wars" ("Vaiksete sõdade hääletud relvad"), vandenõuagentidele määratud instruktsioonis, milles selgitati rahva massiteadvuse kontrollimist. Selles mainitud vaiksed sõjad on inimmõistuse märkamatud sõjad ning hääletud relvad on mentaalsed ja emotsionaalsed manipulatsioonid, mis lähtuvad mõistust ja tundeid mõjutavate situatsioonide vermimisest. Meedia hälvitab täiskasvanud publiku tähelepanu ühiskonna tegelikelt sündmustelt ning köidab seda juhtumitega, millel puudub reaalne tähtsus; koolid varjavad noorte eest tõelist matemaatikat, tõelist majandust, tõelist seadust ja tõelist ajalugu; meelelahutuse tase hoitakse meelega kuuenda klassi õpilase vaimsusetasemest madalamal; inimesed peavad teenima tööd, et olla hõivatud, hõivatud, hõivatud, jätmata neile mõtlemiseks aega; nad peavad koos teiste loomadega lauta tagasi minema."

Tänane ulme on homne argipäev? Sellise stsenaariumi puhul loodetavasti mitte...

Eelpool kirjeldatu ei pruugi mõtlevale ja maailma jõujoonte arenguid vaatlevale ja suurt pilti näha püüdvale inimesele ehk eriti üllatava või rabava kontseptsioonina tunduda. Veidi raskem võib olla aga vastu võtta informatsiooni, kus Icke läheb maailmas toimuva kirjeldamisel veel paar sammu edasi - sinna, mis varem oli ulmekirjanduse valdkond, aga tänasel internetiajastul on väga paljude alternatiivmeediakanalite argipäev.

Kuidas te näiteks kujutate ette seda, et eelpool kirjeldatud maailma valitseva eliidi taga on tegelikult kosmiline võõrjõud, keda Icke kutsub arhontideks - meist erineval sagedusel eksisteeriv teadvus, kes võivad ilmneda nii reaalsete olenditena (reptiilid, hallid ja muud tulnukad) kui ka mittefüüsilise mõjutava energiana, mis meiega manipuleerib? Ja nad on siin planeedil inimrassiga möllanud juba üsna pikka aega, aretades meid vastavalt oma vajadustele. Või ideesse, et kogu meie reaalsus on vaid illusioon - hologramm, mida edastatakse meile Saturni rõngastelt ja mida võimendab Maa tehiskaaslane Kuu? (Meenutagem siinkohal tasakaalustamiseks aga ka seda, et täna töötavad juba mitmed teadlased hüpoteesiga, et meie füüsiline reaalsus on illusioon ja kogu universum on hologramm ja nn superarvuti loodud simulatsioon, sinna juurde ka teaduslikud mudeldamised teemal kas paralleeluniversumis liigub aeg teistpidi jms). Meie aga elamegi vaiksete kuulekate lammastena selles nö Maatriksis ega avalda eriti suurt soovi tegelikkusesse üles ärgata - sest oma meelepetetes on mõnusalt mugav, ei pea eriti suurt vastutust oma elu eest võtma ja saab rahulikult lõputu unustuse pehmesse vatti vajudes toredasti meelt lahutada.

Selle kõrval tunduvad arutelud sellest, et meile nähtavad maailma valitsejad on erinevate iidsete vereliinide esindajad ja hallide kardinalide poolt positsioonidele pandud käpiknukud, avalikkuse eest varjatud käskijate kannupoisid, kes (olles vahel ise tervikust täielikult mitteteadlikud) ajavad eelpool kirjeldatud õõva-stsenaariumit, lausa kergemakaaluliste unejuttudena. Ehkki kes ikka tavalistest normaalsetest inimestest tahaks enne magamaminekut kuulda, et: "Me oleme ilmselt suundumas brutaalse massikontrolli maailma, mida olen juba ammu ennustanud - kui me lubame õelal vähemusel valitseda jahmunud enamuse üle. Niisuguse ülekohtu kavandajad ei tunne põhjustatud massikannatuste pärast kahetsust ega süüd - nad tunnevad sellest lausa maksimaalset seksuaalset erutust."

Ääretu armastus on ainus tõde

Kogu selle kõhedusttekitava maailmakirjelduse juures usub Icke ometigi inimese sisemise väe võimsusesse. Ta tunnetab, et inimkond on ärkamas suurele teadlikkusele ja sellest inspireerituna kannab ka tema järgmise aasta maailmaturnee nime "World Wide Wake Up Tour" ("Ülemaailmne ülesärkamise turnee"), mis viib ärkamise võimalikkusest jutustava sõnumitooja Ameerikasse, Austraaliasse, Uus-Meremaale, Hollandisse, Saksamaale, Itaaliasse, Eestisse (kuhu oodatakse umbes kuute tuhandet huvilist lisaks kohalikele fännidele ka Lätist, Leedust, Soomest ja Venemaalt) ning siit edasi Rumeeniasse ja Inglismaale.

Icke näeb, et ehkki globaalne vandenõu jätkub ja kogub tuure, ootab maailma siiski ees massiline ülesärkamine: inimesed hakkavad kahtlema selles, mida ja kuidas neile serveeritakse ning asuvad uurima neid ümbritsevat maailma ja iseend, et välja selgitada tõeline tõde.

Teadlikkus iseendast on tema sõnul üks võtmevõimalusi, mille abil kogu sellest jamast elu ja tervisega väljuda: "Rahu ja armastus saabub maa peale alles siis, kui oleme saavutanud rahu ja armastuse oma südameis. Kõik algab ja lõpeb meis endis. Armastus - tõeline armastus selle laiemas tähenduses - ei tee mingeid vahesid. Tõeline armastab kõiki. Tõsi, planeedil Maa tunnevad inimesed seda, mida armastuseks peavad vaid selle sõna kitsamas tähenduses. Nad saavad väita, et armastavad oma elukaaslast ja oma lapsi ning võivad tunda nendega tugevat seotust. Nad ei suuda aga tunda tõelist armastust - kosmilist tingimusteta armastust, kui nii võib öelda, enne kui hakkavad ise tundma kosmilist armastust enese vastu."

Tänaseks on David Icke jõudnud oma taipamistega sinna paika, mida kirjeldavad paljud vaimsed õpetajad, valgustunud meistrid ja eneseotsingute teel kulgevad avastajad: kui küsida endalt, kes on see, kes vaatleb seda tegutsejat, tundjat, mõtlejat, siis võib jõuda tõdemuseni, et me oleme kogu seda mängu kogev teadvus. Kõike omavahel ühendav ja kõiges olev teadvus ning kõik toimuv toimub meie teadvuses. Või nagu budistid viitavad - meie meeles. Kuna me aga endale oma tõelist olemust enamasti teadvustada ei oska või ei suuda või ei taha, siis just selle tõttu on üsna lihtne ka meie meeli petta ja luua reaalsuse kohta erinevaid illusioone. "Maailma muutmiseks ei vajata uusi majandussüsteeme ega parlamendi kehtestatud seadusi. Need vaid peegeldavad maailma sellisena nagu ta on. Peame muutma hoopis iseennast ja kõik muu laabub siis iseenesest. Ennast parandades tervendame ka maailma," kirjutab Icke oma raamatus "Mina olen mina! Ma olen vaba!"

"See vandenõu on mitmekihiline, kuid peamine on inimeste reaalsustajuga manipuleerimine. Kõigepealt tuleb endale selgeks teha, mis üldse on universum," selgitab Icke, kuidas me siis see igavene teadvus oleme. "Universum on infopagas, mida meie endale dekodeerime. Võtame näiteks tavalise arvuti. Kui sa paned oma arvutisse mälupulgaga info, siis sa tegelikult ei pane arvutisse pilte või graafikat ega tekste - need ei ole mälukandjal. Mälupulgal on tegelikult koodid, matemaatika ja elektrotehniline pulss, mille arvuti dekodeerib selleks, mida meie näeme arvutiekraanil - pildid tekstifailid jne.

Inimese keha, mis on holograafiline bioloogiline superarvuti, toimib samamoodi. Meie viis meelt koguvad universumist vibratsioonilist infot, mille meie aju dekodeerib füüsiliseks reaalsuseks. Aga kujutage nüüd ette, et keegi on sellesse arvutisse sisse häkkinud ja edastab meile valeinfot. Siis dekodeerib arvuti meie reaalsuse teistsuguseks, kui see, mis toimub tegelikult. Seetõttu ei tea enamus inimesi, et kõige vastuseks on lõputu armastus ja teadlikkuse avardamine - taipamine, et me oleme igavene teadvus, mis hetkel kogeb elu füüsilises inimkehas. Meie ei ole meie nimi, meie töö, meie elulugu - see kõik on ainult kogemus. Meie oleme igavene teadvus, mis seda hetkel kogeb," teatab vandenõumaailma grand old man lootusrikkalt, et ehk me ühel päeval selle mängu ikkagi lahti häkime.

Toimetas: Ingrid Peek

David Icke esineb oma maailmaturnee "World Wide Wake Up Tour" raames Tallinnas, Tondiraba jäähallis 12. novembril 2016. Piletid alates tänasest müügil kodulehel www.davidicke.ee. Esinemine tõlgitakse eesti ja vene keelde.

Uuri kodulehti www.davidicke.ee ja www.davidicke.com ja kirjastuse Matrix facebooki

Kuula David Icke'i Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" eesti keelese tõlkega 1. osa ja 2. osa, inglise keeles 1. osa ja 2. osa


KOMMENTEERI!