Kerli Kõiv: Kui naised juhiksid maailma, ei oleks sõdu

 (22)
Kerli Kõiv
Kerli KõivFoto: Rauno Volmar

Sel laupäeval kell 13 algab kinos Sõprus Raadio 2 menusaate "Hallo, Kosmos!" sünnipäev, kus esimeses vestlusringis Kerli Kõiv koos Saale Kareda ja Katrin Saali Sauliga visioneerib naiste väe teemadel.

Kerli, mis on sinu jaoks naiste vägi?

Naiste vägi minu jaoks seisneb intuitsioonis ja kaastundes. Me oleme siin selleks, et hoida, inspireerida ja luua elu. Naine on tunded ja meie tunded annavad meile väe.

Mulle tundub et meie patriarhaalses ühiskonnas on emotsionaalsus väga alla surutud, näiteks kui keegi mees ütleb "ära muutu emotsionaalseks", siis on see nagu solvang naissoole, keda peetakse oma sügavate tunnete pärast nn irratsionaalseks. 

Märkan tihti ärimaailmas et pean selle asemel et öelda "ma tunnen et..." ütlema "olen mõelnud, et..." et üldse meestega suhelda. See on väga kurb ja arvan et see on kõik mingi suurema plaani osa, et naiste väge vähendada. Kui naised juhiksid maailma, ei oleks sõdu, ei oleks sellist ahnust ja ressursside kulutamist. Naised oskaksid maailma kindlasti paremini juhtida kui mehed.

Kuidas naised saavad maailma paremaks muuta?

Andes armastust, andes inspiratsiooni. Armastades ennast, oma mehi ja oma perekondi. Naine on nagu see liim, mis kõik ülejäänud osad ilusti koos hoiab ja tomima paneb. Naine on üüratu armastuse allikas.

Seotud lood:

Kuula Kerlit Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!" 

Uuri lähemalt ja vaata saatesarja 5. sünnipäeva ajakava sel laupäeval, 13. juunil kell 13st kinos Sõprus, kus Lisaks Kerlile, Saale Karedale, Katrin Saali Saulile, Mari Kalkunile, Krista Citra Joonasele, Rändajale esineb ettekandega "Naiste vägi - pöörane ja nõiduslik" Leesoja nõid Thule Lee.

KOMMENTEERI!