EESTI ESO | Igor Volke: ufode olemasolus ei saa enam kahelda

 (4)
Igor Volke esitles värvikale seltskonnale unikaalset ufo-antoloogiat "Täiendatud ufopäevikud"
Igor Volke Foto: Kalev Lilleorg, Alkeemia

Koroonakriisi varjus tuli USA valitsus välja teatega, kus kinnitatakse meie planeedil leiduvaid tundmatuid lendavaid objekte. "Eesti eso" kolmandas saates käis külas Igor Volke, kes on tulnukalugusid uurinud juba aastaid.

Maailma võimsaima riigi juhtkond on nüüd siis ufode olemasolu lõpuks kinnitanud. Teade ilmus aprillis - sügavas koroonakriisis. Enam ei saa rääkida "tädi Maalidest", kes pilvepiiril imelikke tulukesi näevad ja neid tulnukateks peavad. Nüüd näib, et oleme jõudnud ajastusse, kus maavälise elu olemasolus pole põhjust enam kahelda.

Nüüd kirjeldavad oma kogemusi militaarinimesed, tõsised ja usutuvad, ning laiema avalikkuse ette on jõudnud ka videod, kus ebainimlikel kiirustel liikuvaid objekte näha saab. Kas maavälise elu eitamisel on lõpp ja ufoskeptikute argumendid lõplikult kummutatud, sellest Igoriga "Eesti esos" rääkisimegi.

USA kaitseministeeriumi sünonüümiks olev Pentagon kinnitas andmeid, mis ilmusid tegelikult juba 2017. aastal New York Timesis - kaks hävituspilooti rääkisid enda kogemustest. Artiklit saab lugeda siit.

Igoriga arutasime ka mitmete muude huvitavate teemade üle.

Miks lendavad ufotaldrikud nii-öelda kõht eest? Või milline võiks välja näha tulnukas - kas väike keha ja suur pea on ka inimkonna tulevik? Kui veel suuremalt mõelda, siis millisel eesmärgil need maavälised olendid meid üldse külastavad?

Seotud lood:

Täpsemalt kuula juba saatest:

Saatejuht: Taavet Kase

Tagasiside: eso@delfi.ee

Allikas: Naistekas.delfi.ee

Vaata lisaks ka kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Igor Volke raamatut "Täiendatud ufopäevikud".

Loe lisaks: Igor Volke: 1990. aastal Muhu saarel toimunud värvikas ufo-juhtum on ka maailma mastaabis väga tähelepanuväärne

Müstilised sündmused Viljandimaal: kas tegu oli UFO või poltergeistiga?

Kaks ufojuhtumit kodumaalt: paar aastat tagasi nähti ufosid Keila ja Jõgeva kandis

KOMMENTEERI!