Üks tänapäeva kõige austatumaid teadlasi väidab, et on leidnud kindlaid tõendeid Jumala olemasolu kohta

 (92)
Üks tänapäeva kõige austatumaid teadlasi väidab, et on leidnud kindlaid tõendeid Jumala olemasolu kohta
Michio KakuFoto: Cristiano Sant´Anna/indicefoto.com

Füüsikateoreetik Michio Kaku on enda kinnitusel välja töötanud teooria, mis võib tõestada Jumala olemasolu. See uudis on tekitanud suurt elevust teadusringkondades, sest Kakut peetakse üheks meie aja suurimaks teadlaseks - ta on kõikjal maailmas kõrgelt hinnatud läbimurdelise "stringiteooria" üheks loojaks ja arendajaks.

Füüsik jõudis sellisele järeldusele tänu osakestele, millele ta on nimeks andnud "primitiivsed pool-raadiuse tahhüonid".

Tahhüonid on teoreetilised osakesed, mis on võimelised "lahutama" universumis leiduvat ainet või tühja ruumi aineosakeste vahel, mille tulemusena võib igasugune aine vabaneda ümbritseva universumi mõju alt.

Pärast testide läbiviimist jõudis Kaku järeldusele, et inimesed elavad kujundlikult öeldes "maatriksis".

"Olen jõudnud järeldusele, et me elame maailmas, mille reeglid on loonud intelligentne olevus," kinnitas ta. "Uskuge mind, kõik see, mida tänapäeval juhuseks nimetame, ei ole varsti enam loogiline."

"Minu jaoks on selge, et inimesed eksisteerivad tänu mingile plaanile, mille reeglid on loonud ja kujundanud universaalne intelligentsus, mitte juhus."

Vaata videost lähemalt Michio Kaku avaldust:

Allikas: www.ferocesmente.com

Seotud lood:

Tõlkinud: Joonas Orav

Loe ka Michio Kaku eesti keeles ilmunud raamatu "Tulevikufüüsika. Kuidas teadus aastal 2100 kujundab inimsaatust ja meie igapäevast elu" kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

KOMMENTEERI!