Suurseminar "Vaba mehe tee" tuleb taas - mehed räägivad meestega ja ainult meestele!


Alar Ojastu raamatu "Ratsionaalne emotsionaalsus" esitlus
Tippkoolitaja Alar Ojastu on üks suurseminaril esinejatestFoto: KALEV LILLEORG

Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus toimub 13. oktoobril ülimenukaks osutunud ja ainult meestele suunatud suurseminar "Vaba mehe tee", kus seekord räägivad mehed sisemisest võitlusest ja vabadusest. On taaskord aeg meestena kokku tulla, et ausalt ja avatult jagada oma sügavamaid teadmisi ning kogemusi, et siis üheskoos väekamatena edasi liikuda.

Edukas karjäär, perekond, võim ja võitlus, au ja kuulsus, ka raha - kõige nimel peab võitlema ja edasi pürgima! Aga midagi on ikka puudu... Kuidas on võimalik sellest ringist välja astuda ja võtta elu eest täielik vastutus? Ehk on see kontakt iseenda ja ürgse väega? On aeg äratada meeste vägi!

Alapealkirjaga "Aeg iseendale!" seminari peaesineja on suure elukogemusega tervendaja ja suhete terapeut Ronski A. Kosky (Kanada). Oma sügavamast tõest räägivad ka psühholoogia teadusmagister Alar Tamming, šamanismi elustiili praktiseerija Tõnu Talimaa, tippkoolitaja ja raamatu "Ratsionaalne emotsionaalsus" autor Alar Ojastu, ettevõtja Marek Koit, aktiivmeditatsioonide õpetaja Tiit Trofimov ja enesearengunõustaja Raivo Juhanson.

Seotud lood:

Rohkem infot leiab SIIT!

Loe lisaks: Need on raamatud, mida võiks lugeda iga mees!

Alar Ojastu: suurpuhastuse väärtus

Alkeemia lugemisnurk | Alar Ojastu: tuju ja emotsioonid piiravad või võimendavad seda, mida me suudame korda saata

KOMMENTEERI!