Rene Bürklandi uus hitt-teos "Tark tee terviseni" purustab müügirekordeid!


Rene Bürklandi uus hitt-teos "Tark tee terviseni" purustab müügirekordeid!
Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi uus menuk "Tark tee terviseni" on Rahva Raamatu TOP10-s kolmandale kohale tirinud kaks aastat tagasi ilmunud "Tervise alkeemia"Foto: depositphotos.com / kirjastus Pilgrim

Kõigest nädala eest raamatulettidele jõudnud Rene Bürklandi Hiina toitumisteraapiat käsitlev teos rebis end esimese nelja päevaga Rahva Raamatu jaemüügi 2016. aasta kümne enimmüüdud raamatu hulka ning on hetkel neljandal positsioonil.

Hiina meditsiini arsti Rene Bürklandi uus raamat "Tark tee terviseni. Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks" on hetkel esikohal Apollo raamatupoodides, kus teos on valitud kuu raamatuks, ja Rahva Raamatus - viimases on uus tervise käsiraamat tabelisse tirinud ka Bürklandi kahe aasta taguse menuki "Tervise alkeemia. Hiina meditsiiniline lähenemine tervisele ja haigustele".

Kirjastuse Pilgrim juhi Tiina Ristimetsa sõnul on selline menu haruldane ja väga positiivne üllatus ka tema aastatepikkuse kirjastuskogemuse juures: "Mul on väga hea meel, et Bürklandi uus raamat lugejate poolt nii hästi vastu on võetud. See näitab, et inimesi huvitavad laialdaselt terviseteemad ja Rene Bürkland on nii arsti kui ka autorina inimeste seas väga tunnustatud ja armastatud." Raamatukaupluste hinnangul saab teosest kindlasti ka populaarne jõulukingitus.

Seotud lood:

Rene Bürkland esitleb oma uut raamatut "Tark tee terviseni" temaatilise Hiina meditsiini toitumisteraapiat käsitleva loenguga juba järgmisel nädalal, kolmapäeval, 12. oktoobril kell 18 Rahvusraamatukogu suures saalis toimuval sündmusel Alkeemia Akadeemia, mida raadiokuulajate rõõmuks salvestab ka saade "Hallo, Kosmos!". Esitluse ja loengu kohta leiab lähemat infot facebookist.

Hiina meditsiini toitumisteraapia lähtub inimese konstitutsioonist, eripäradest ja haigustest. Raamatust "Tark tee terviseni" saab teada, milline toit sobib erinevatele kehatüüpidele, kuidas valida toitu vastavalt aastaaegadele, millised toidud sobivad külmetushaiguste, seedeprobleemide, ülekaalu, väsimuse, valude ja teiste tervisehädade korral. Sel moel valitud toit tugevdab organismi, aitab ennetada haigusi ja nendest kiiremini terveneda.

Loe ka katkendeid uuest tervisebestsellerist: vaata videot Rene Bürklandi toitumissoovitused sügiseks: aita energial sissepoole liikuda ja Rene Bürkland selgitab, kuidas valmistada soojendavaid toite.

Uuri lisa Rene Bürklandi raamatu "Tark tee terviseni" kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Kuula ka Rene Bürklandi rääkimas Hiina meditsiinist Raadio 2 saates "Hallo, Kosmos!"

KOMMENTEERI!