Kadri Luige viimase raamatu "Julgus mõelda, julgus öelda 3" esitlusest sai südamlik mälestusõhtu pere ja sõpradega


Kadri Luige raamatu "Julgus mõelda, julgus öelda 3" esitlus
Kadri Luige raamatu "Julgus mõelda, julgus öelda 3" esitlusFoto: Fred-Erik Kerner, Delfi/Ekspress Meedia/Alkeemia

Armastatud blogija Kadri Luik jõudis enne vikerkaare taha lahkumis kirjastajale üle anda oma viimase raamatu käsikirja - teoses "Julgus mõelda, julgus öelda 3" on kirjas tema julged mõtted ja soovid oma lugejatele suhete, armastuse, vaimsuse teemadel. Kadri raamatu sügamlikule esitlusele ja mälestusõhtule kogunesid tema perekond, sõbrad-tuttavad ja lugejad.

Liigutaval ja helgel esitlusõhtul meenutasid Kadrit hea sõnaga tema ema Helin, sõber Margus Vaher, kirjastaja Tiina Ristimets ning mitmed lähedased. Vaata südamlikku galeriid:

Kadri Luik (1987-2016) oli blogija, kelle postitusi veebipäevikus "Julgus mõelda, julgus öelda" jälgis tuhandeid inimesi. Kadri sulest ilmus tema eluajal kolm raamatut: "Must ja valge luik" (2013) kahasse Lauri Luigega, "Julgus mõelda, julgus öelda" (2013) ja "Julgus mõelda, julgus öelda 2"(2014) ning nüüd pärast siit ilmast lahkumist "Julgus mõelda, julgus öelda 3". Selle viimase raamatu pühendas Kadri eeskätt suhetele: "Peamiselt meestele, kes on tulnud mind õpetama ning minu maailmapilti avardama. Meestele, kellega olen kõvasti vatti saanud, aga tänu kellele olen naisena kasvanud ja arenenud. Meestele, kes on toonud minu mustvalgesse maailma ohtralt värvi. Jagan teiega ka kaht reaalsetel sündmustel baseeruvat lugu.

Seotud lood:

Sa ei tunne minu valu halle varje ja piina tegelikku sügavust,sa ei tea, mida tähendab paluda kõigekõrgema halastust, et kasvõi mõnigi tund magada - rahus ja vaikuses, ilma pisteid tundmata.Sa ei tea minu kannatuste tagamaid ega isegi aima täit tõde.

Kui palju me tegelikult teame, mida meid ümbritsevad inimesed tunnevad, teavad või läbi elavad? Vahel näib, et elu on vaid meelepete, et elu ilu ja valu ongi vaid illusioon. Kuid mitte minu jaoks. Mina tunnengi valu, päris valu, seda valu, mis silmanurgad kibeda veega täidab, seda valu, mis vahel kogu maailma vihkama paneb. Minu jaoks pole elu ilu iialgi vaid roosa unelm. See ongi siiras rõõm tõusva päikese, sõõmu värske õhu ning võimaluse üle hommikul päriselt ärgata."Kadri LuikVaata lähemalt raamatu "Julgus mõelda, julgus öelda 3" kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt ning loe katkendit raamatust Kadri Luik: armastus ja kirg saavad otsa, kui me ise unustame olla armastuse ja kire kandjad


KOMMENTEERI!