Ingrid Peek ja Einar Laigna mõtisklevad elu mõttest


Ingrid Peek ja Einar Laigna mõtisklevad elu mõttest
Foto: Riina Varol, Triin Maasik

Täna, kolmapäeva õhtul kell 18 kohtuvad Viru Keskuse Rahva Raamatus toimuvas õdusas vestluses uue inspiratsiooniraamatu "Hallo, Kosmos! Elu mõte" koostaja Ingrid Peek ning ajaloofilosoof ja vaimulik Einar Laigna, et mõlgutada mõtteid elust ja selle mõttest - mõttekusest, mõttetusest ja mõtestamisest.

"Elu mõtte küsimusele vastamiseks peaksite stuudiosse kutsuma Jumala. Meie keegi ei tea, mis on elu mõte. Meil tuleb lihtsalt seda elu elada. Mis on universumi mõte? Ilmselt ei ole see mõte viimselt meie käes. Me pole ise ennast teinud," mõtiskleb Einar Laigna äsja kirjastuselt Pilgrim ilmunud inspiratsiooniraamatus.

Raamat "Hallo, Kosmos! Elu mõte" viib lugeja rändama eksistentsiaalsetele radadele.

"Seitsme aasta jooksul kogutud sajad mõttekillukesed menusaates külas käinud inimeste ilmavaadete kirevast kaleidoskoobist pakuvad inspiratsiooni niisama kulgejatele ja mõttemõlgutajatele kui ka elukutselistele elu-uurijatele ja eksistentsi sügavustesse sukeldujatele," sõnab raamatu koostaja Ingrid Peek.

Selle üle, mis mõte on elul ja mis elu elavad meie mõtted, mõtisklevad raamatus teadlased, muusikud, enesearengu edendajaid, arstid, vaimulikud ja religiooniuurijad, psühholoogid ja terapeudid, šamaanid ja nõiad, vabamüürlased ja vandenõuteooriate uurijad, preestrid, ufoloogid, folkloristid, metafüüsikud, looduskaitsjad ja mitmete teiste elualade esindajad.

Seotud lood:

"Hallo, Kosmos! Elu mõte" on teine osa Kosmosesaate inspiratsiooniraamatute triloogiast. Esimene osa "Hallo, Kosmos! Palju õnne" ilmus möödunud aastal ning sisaldas sadade saatekülaliste isiklikke õnne valemeid.

Uuri raamatu kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Raamatu "Hallo, Kosmos! Elu mõte" esitlus toimub kolmapäeval, 6. detsembril kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus, kus eksistentsiaalsetel teemadel vestlevad raamatu koostaja Ingrid Peek ja tuntud ajaloofilosoof, teoloog, mõõgameister Einar Laigna.

Vaata sündmuse kohta lisa Facebookist.

Loe ka katkendit raamatust: Ingrid Peek aitab leida elu mõtet sütitavas inspiratsiooniraamatus "Hallo, Kosmos! Elu mõte"

KOMMENTEERI!