Ilmus esimene kirjanduskonkursi BestSeller võidutöö: "Eluterve kärgpere käsiraamat"

 (1)
Ilmus esimene kirjanduskonkursi BestSeller võidutöö: "Eluterve kärgpere käsiraamat"
Kirjanduskonkursi BestSeller aimekirjanduse kategooria võitja Katrin Saali Saul perepsühholoogilise raamatuga "Eluterve kärgpere käsiraamat"Foto: Fred-Erik Kerner, alkeemia.ee

Äsja ilmus kirjastuselt Pilgrim möödunud aastal startinud kirjanduskonkursi BestSeller aimekategooria võidutöö Katrin Saali Sauli perepsühholoogiline teos "Eluterve kärgpere käsiraamat". Raamatu esitlus toimub täna kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus.

"Mul on väga hea meel selle teose ilmumise üle, sest see raamat on kauaoodatud praktiline teejuht peredele, kus vanemate paarisuhe on lõppenud, kuid endisi armastajaid ja tänaseid ekspartnereid seovad ühised lapsed," sõnab kirjastuse Pilgrim juht Tiina Ristimets. "Sellel tundlikul ja üliolulisel teemal pole Eestis varem mitte ühtegi raamatut kirjutatud, samuti pole seda tõlkekirjandusena ilmunud. Nüüd aga on olemas psühholoogiline tervikteos meie ühiskonnas väga olulise teema kohta ning sellega kaasnevate probleemide lahendamiseks."

Perekonna psühhoterapeudi Katrin Saali Sauli "Eluterve kärgpere käsiraamat" on mõeldud kõigile, kes on alustamas uut suhet ja tahavad oma eelmisest suhtest pärit last uude perekonda integreerida nii, et see lapsele võimalikult valutult kulgeks; lapsevanematele, kes vajavad teejuhti, et ehitada oma ekspartneriga üles toimiv koostöösuhe teie lapse õnneliku tuleviku nimel; ka neile, kes on uueks partneriks inimesele, kel on eelmisest suhtest laps.

"See on Põhjalik, inspireeriv ja hästi struktureeritud käsiraamat, mille väärtust tõstavad Eesti inimeste lood, kes on läinud uuele suhteringile või kes on omal nahal kogenud oma vanemate lahutust ja uue suhte moodustamist," kommenteerib Eesti Pereteraapia Ühingu juhatuse liige Monika Koppel.

Seotud lood:

Vaata lisa raamatu kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt pilgrimbooks.ee

Jälgi kirjanduskonkursi BestSeller tegemisi facebookis.

Raamatu esitlus toimub täna, neljapäeval, 21. jaanuaril kell 18 Viru Keskuse Rahva Raamatus. Jaga sündmust sõpradega facebookis.

Loe katkendit raamatust "Eluterve kärgpere käsiraamat" - lahkuläinud vanemate koostöö on päästerõngas, mis päästab lapse valujõkke uppumast.

KOMMENTEERI!