Ilmunud on raamat "Ameerika printsess", mis räägib Megan Markle'i ja prints Harry muinasjutulisest armastusest


Ilmunud on raamat "Ameerika printsess", mis räägib Megan Markle'i ja prints Harry muinasjutulisest armastusest
Foto: kirjastus Pilgrim

Kirjastusel Pilgrim on hea uudis kõigile romantikutele - Leslie Carolli sulest on ilmunud selle sajandi suurimat tänapäeva muinasjuttu meenutav armastuslugu "Ameerika printsess".

Lahutatud naine. Näitlejanna. Mulatitar. Kõigest üks põlvkond tagasi poleks olnud isegi mõeldav, et selline naine abiellub Inglismaa kuninganna pojapojaga. Juba üks nendest asjaoludest oleks olnud täiesti piisav, et seda abielu välistada.

19. mail 2018 jälgis maailmas kokku ligi 1,9 miljardit inimest, kuidas Inglismaal ja igal pool mujal ülipopulaarne prints Harry libistas Walesi kullast abielusõrmuse Los Angeleses sündinud Meghan Markle'i sõrme. Muinasjutt oli tõeks saanud.

Leslie Carrolli hoogne ja liigutav raamat jutustab nii Harry kui ka Meghani lapsepõlvest, perekondadest, kooli- ja kujunemisaastatest, varasematest suhetest, tööst ja hobidest. Kuidas nad üldse tutvusid? Kuidas nad armusid? Kuidas nad leidsid enda ja teineteise? See on põnev ja põhjalik ülevaade tänapäeva muinasjutuks peetud armuloost, mis on muutnud Briti monarhiat juba praeguseks rohkem, kui me veel üsna hiljuti kujutleda oleksime osanud.

Vaata raamatu kohta lisa kirjastuse Pilgrim kodulehelt www.pilgrim.ee.

KOMMENTEERI!