GALERII: Tiina Ristimets avas Telliskivis uue inspiratsioonipesa Muusa


GALERII: Tiina Ristimets avas Telliskivis uue inspiratsioonipesa Muusa
Tiina Ristimets ja Katrin KuldmaFoto: Fred-Erik Kerner, alkeemia.ee

Lisaks Rahvusraamatukogule on raamatu- ja loovkingituste kauplus Muusa avatud nüüd ka Telliskivis. Avamispeol käis uudistamas ja inspiratsiooni ammutamas mitmeid värvikaid seltskonnategelasi.

"Olen väga õnnelik ja põnevil, sest Muusa viib alati suururgad üles ja paneb mind naeratama," rõõmustab Tiina Ristimets uue loomingulise lapsukese üle. "Muusa on minu jaoks heatuju paik - seal on eriline atmosfäär ning inspireerivad inimesed ja asjad. Loomulikult on väga hea valik ja ka autorite poolt signeeritud raamatuid ja plaate, lahedaid kingi-ideid ka meestele ja lastele ning mu erilised lemmikud on personaalsed ja sõnumitega tooted."

Muusa loob ja loeb ning on loovkingituste ja ideede paik. Aldo Järvsoo ja Tanel Veenre käe all stiilse sisekujunduse ja väga erilise lühtri saanud armas poeke pakub erinevaid elamuslikke ja inspireerivaid kingitooteid, mida tegijad on ise laiast maailmast leidnud või erinevatelt kunstnikelt oma ideede järgi tellinud. Sealt leiab Kriss Põldma spetsiaalselt Muusa jaoks disainitud kaitsemaagia ehteid, auhinnatud fotograafide Külli Sparre ja Remo Savisaare imeliste piltidega postkaarte ja kinkekotte, kaunist keraamikat ja märkmikke, toredaid koduasju, lahedaid leide meestele ja armsaid mänguasju lastele ning muidugi autorite poolt signeeritud raamatuid ja plaate - kõike, millega ennast või oma lähedasi inspireerida.

Seotud lood:

Jälgi Muusa tegemisi facebookis ja kodulehel muusa.eu

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

KOMMENTEERI!