GALERII: Lea Dali Lioni menuraamatu "Joonista valgus" südamlik ja ülipopulaarne esitlus ning publiku muljed


GALERII: Lea Dali Lioni menuraamatu "Joonista valgus" südamlik ja ülipopulaarne esitlus ning publiku muljed
Lea Dali Lion oma raamatu "Joonista valgus. See on kõige uue algus" esitluselFoto: Fred-Erik Kerner, alkeemia.ee

"No ma ei tea kas isegi Mart Laari raamatu esitlusel nii palju rahvast oli!" juubeldas Rahva Raamatu töötaja, kui nägi Lea Dali Lioni raamatuesitlusele kogunenud sadu fänne, kes kõik tahtsid osa saada lauljatari erilisest loost, nii sõnas kui muusikas.

Muusik ja värske menuraamatu autor Lea Dali Lion esitles kolmapäeval oma äsjailmunud ja juba raamatumüügi edetabelite tipus troonivat teost "Joonista valgus. See on kõige uue algus" Rahva Raamatusse kogunenud sadadele fännidele. Südamlikul olengul laulis Lea oma uusi laule ja jutustas publikule oma erilisest vaimsest teekonnast ja sügavast ärkamisprotsessist läbi keerulise tervenemisprotsessi. Järjekorrad autorilt raamatusse pühenduse saamiseks ja mõne sõnaga jutustamiseks looklesid üle kogu Viru keskuse Rahva Raamatu neljanda korruse.

Alkeemial on hea meel jagada teiega ka tagasisidet, mida lugejad on lauljatarile oma elukogemise jagamise eest andnud:

"Aitäh Lea! Argipäevased toimetused sundisid mind Teie raamatu hetkeks sulgema - ehkki seda on väga raske teha, kuna olen vabatahtlikult Teie mõtete vangis unustanud ümbritseva. Olles alles 78 lehekülje alguses tunnen ma juba hirmu mõtte ees, et peagi jõuan ma viimase lehekülje viimase reani ning tagakaane sulgedes jään ma ka ilma raamatust kiirgavast elutarkusest ja soojusest. Ma lohutan end sellega et mul jääb alati võimalus avada taas raamatu esimene kaas. Veelkord AITÄH!"

Seotud lood:

"Uuesti aitäh nende kogemuste eest - paljusid neist oleks mul juba aasta tagasi vaja läinud! Mul on hea meel Teie üle, et olete selles võitluses vastu pidanud ja otsustasite oma ränki kogemusi jagada. Jõudu Teile ka edaspidiseks, sest tean enda kogemustest et kurjus kadeduse ja pimeda viha näol ei ole kadunud ning vajab pidevat ohjeldamist Eriti raske on endasse pugenud kurjuse leidmine ja võitlus sellega. Olen Teie loost palju õppinud. Minu lugupidamine."

"Kallis-kallis Lea! Eesti naine minu sees ei oska sedasi tänada, sestap leian endas läbi mitme elu ja kultuuri üles vene naise hinge ning toetan tänus lauba Sinu ees vastu tulemistest siledaks-ümaraks vormitud lävepakku. Aitüma, et end avasid. Nüüd istun Sinu tares ivake taburetil, käed süles ja hää vaikne on olla. Selline naeratamise-vaikne. Eks igaühel on oma vaikus, aga Sina pead nüüd mõnda aega külalistega arvestama. Tulevad, istuvad Su taburetil, igaühel suur tänulik süda põues. Suur-suur-suur aitäh!"

"Teie raamatust lausa õhkub maagilisust ja positiivsust.Selleks peab olema ikka väga hea inimene. Mul pole küll sellist kogemust, kuid usun, et kui peaksin sarnaste deemonitega võitlema, valiksin just Teie raamatu toeks. Ma soovin siiralt teile õnne ja edu ning palun ärge kaotage seda natuke lapselikku kuid armast siirust. See muudabki teid selliseks inimeseks, keda kuulata on hea."

"Loen Su uut raamatut - nii hästi kirjutatud,ei saa käest panna! Ja tekib mõnus äratundmine hästi paljudes kohtades... Väga meeldib!"

Vaata galeriid Lea Dali Lioni raamatu esitlusest:

Loe lähemalt kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Lea raamatu kohta SIIT

Ja SIIT leiad raamatukatkendi, mis kirjeldab seda, kuidas tema vähk oli tark ja toitus ühest konkreetsest energiaallikast.

Kuula Lea Dali Lioni Raado 2 saates "Hallo, Kosmos!"

Alkeemia pildigaleriidel aitab teostuda www.tehnikarent.ee

KOMMENTEERI!